TRAŽIM nosače kofera za suzuki bandit

Status
Not open for further replies.

Black Bat

Member
ako neko ima originale a može i ručni rad nosače za zadnji kofer za bandita nek javi na broj 099 2866994 ZG
 
Black Bat said:
ako neko ima originale a može i ručni rad nosače za zadnji kofer za bandita nek javi na broj 099 2866994 ZG

Znači, otišao TuDuM...? :wink:
 
trebal bi puno pričat ali reči ču samo da motor kao tdm je fantastičan,u svemu bolji od bandita ali za mene koji se vozi samo na posel i to samo kad je lijepo,jednostavno je šteta da takav motor ne guta kilometre a bandit sa svojom jednostavnošču i ugodnom vožnjom poslužit če dok se još mogu voziti,62 su na plečima...... :(
 
Black Bat said:
trebal bi puno pričat ali reči ču samo da motor kao tdm je fantastičan,u svemu bolji od bandita ali za mene koji se vozi samo na posel i to samo kad je lijepo,jednostavno je šteta da takav motor ne guta kilometre a bandit sa svojom jednostavnošču i ugodnom vožnjom poslužit če dok se još mogu voziti,62 su na plečima...... :(

Ma ne prigovaram ti, samo pitam :D. Sretno na novoj pili (y), imao sam ga i ja prije TDM-a.
 
Očito nema, al zato samo stisneš link koji ja sad stavim i riješio si problem!  (y)

https://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/nosac-kofera-kappa-suzuki-gsf-600-bandit-gsf-1200-bandit-oglas-16365298
 
da znam za to i ne želim ih kupiti namjerno....jer...su pokvareni,u oglas stavi nosače za 310 kuna....super, velim ja i odem u dučan i pita me tip da li imate ploču ?...imam,velim ja njemu jer imam i ploču i kofer koji sam skinul sa prošlog motora i onda veli tip:na žalost morate kupiti i ploču jer sa njom idu i oni plastični dijelovi koji se nataknu na cijevi i na koju se šerafi ploča tj.oni prodaju nosače ali to su samo cijevi bez tih plastičnih umetaka a ti umetci idu sa pločom koja košta 370 kuna valjda jer sve skupa je 680 kuna....i onda pitam ja njega koji kurac ne stavite da prodajete nosač kofera koji košta 680 kuna i bok a ne podijeli to na pola a jedno bez drugog neide....šta mi vredi moja ploča kad moram kupiti njihovu i zašto me uopče pita dal mi treba i ploča ako ne mogu upotrebiti svoju jer mi fale umetci na koju se ona šerafi jer to neide sa cijevima....uglavnom katastrofa,jebena trgovačka posla kao i kad kupuješ ormar a unutra nema polica koje moraš kupiti posebno...debili jebeni....e reko, iz inata neču kupiti taj nosač,ako treba sam ču ga napraviti pa makar me koštal 1000 kuna.....eto stari moj....
 
Status
Not open for further replies.