tražim zip 50 lc u dobrom stanju i nemogu naći par mjeseci?

Status
Not open for further replies.

matej

Guest
naime hoču si kupiti nešto da pokažem dečkima u virovitici kako ide nabrijan skut,ovdje kod nas najdalje što su došli sa frizurama je malossi auspuh i to je to,nitko nema kit neki jači u gradu due + ili sl,zelim si složiti zipa onako jednu stepenicu niže nego mhr race setup i nadam se da čete mi pomoći da se dokopam jednoga itd te mi pomoći sa savjetima i oko nabavke dijelova pošto sam ja kao klinjo ganjo tomosakije a o skuterima neznam puno.

preporučite mi sto da stavim na njega pošto bi stavljao sve,sta je najbolje za njega da traje koliko toliko,bar 3000km pa nove karike i sl.

hvala vam ljudi unaprijed i ima da pokažem ljudima u vtc kako ide nabrijana mašina,joooj samo kad im vidim lica,ja na malom zipu a moj kum na novom runneru 50 i kune se da ide 100 kmh,bude i filmiča ,ajmo sad požurite i pomagajte.

waynder panju stari javljaj jel ima šta za mene
 
probaj staviti oglas na ss, i možda bi ti bilo bolje staviti kit tpr, jer je aluminijski i bolje se hladi, a piaggio-i imaju jako male hladnjake pa ako ne misliš stavljati veći hladnjak ili možda dva ovo je bolja opcija, i usto je i jači za koji konj :wink:
 
imam ti ja broj od jednog zipa SP. 97 godina , mat sivi, nikad padano nista . serijala top stanje.

cijena je sportska! nekoliko stotina jureka...

kad nađem broj dam ti na pm.


btw-vidim trazis tomose, pa kupujes suzu pa sa zipa...opako si se bacio na skupljanje kolekcije.  (y)

bilo bi fora u VT tako nesto imat jer mislim da bi se svi cudili tom ko pura dreku, jer kolko sam ja primjetio preko ljeta kad sam tamo malo je takvih igrački u gradu.

Dobro slozeni midrace setup mislim da je sasvim dovoljan. znači postelano 100% kak treba i to je sasvim zadovoljavajuce za tak sitan motoric a i performanse nisu za bacit. sad bas ako oces neki ''skoro'' race shit...sta ja znam..ovo je neka zlatna sredina i gledajuci troskove, i trajnost i tako..

sljedece ljeto cu probat dovest svog runnera u VT pa da vidis stroj..
 
sven54 said:
imam ti ja broj od jednog zipa SP. 97 godina , mat sivi, nikad padano nista . serijala top stanje.

cijena je sportska! nekoliko stotina jureka...

kad nađem broj dam ti na pm.


btw-vidim trazis tomose, pa kupujes suzu pa sa zipa...opako si se bacio na skupljanje kolekcije.   (y)

bilo bi fora u VT tako nesto imat jer mislim da bi se svi cudili tom ko pura dreku, jer kolko sam ja primjetio preko ljeta kad sam tamo malo je takvih igrački u gradu.

Dobro slozeni midrace setup mislim da je sasvim dovoljan. znači postelano 100% kak treba i to je sasvim zadovoljavajuce za tak sitan motoric a i performanse nisu za bacit. sad bas ako oces neki ''skoro'' race shit...sta ja znam..ovo je neka zlatna sredina i gledajuci troskove, i trajnost i tako..

sljedece ljeto cu probat dovest svog runnera u VT pa da vidis stroj..



e imaš gore malossi cilindar i klip?složio sam kumu dna 209 sa malossi multivarom,druga bregasta,remen,rolnice,i išo je ok.
ajde nazovi me hitno za tog zipa i obradi čovjeka za što manje love,zip je Liquid coled?jeli?

moj broj ti je 098 878 334 Jana
 
Imam gore sve sta se moze kupit za taj motore. eto. a za broj cu ti javit danas popodne.  (y)


dna je u banani malo, mislmi jebu ga kotači kuzis pa je odma prijenos malo drukčiji...al moze i to ic ok...

 
sven54 said:
Imam gore sve sta se moze kupit za taj motore. eto. a za broj cu ti javit danas popodne.  (y)


dna je u banani malo, mislmi jebu ga kotači kuzis pa je odma prijenos malo drukčiji...al moze i to ic ok...
svene jel imaš dobre vjesti za mene,ako ne nađem motor do prvoga odustajem i kupit ču si lcd 107 i bok
 
Status
Not open for further replies.