Trebam plasticne podloske za vijke

James1100

Active member
Na nekim mjestima je svjeza boja, pa da ne ogulim. Jel ima to negdje za kupiti ili moram pravit?
Guma ne igra.
 
James1100 said:
Na nekim mjestima je svjeza boja, pa da ne ogulim. Jel ima to negdje za kupiti ili moram pravit?
Guma ne igra.
Nemas vrimena cekat da se osusi :misli: :mrgreen:
 
James1100 said:
Nova, nova boja  :mrgreen:

Za sad mi treba na vijcima koji drze far. Ali ako ima za kupit, slozio bi zalihu.

Ducan Vida u St ih ima.

Kontaktiraj ih pa vidi jel ti hoce poslat
 
Jesi P...anj  :LOL: stari kanister i set lohajzlina čuda čini, a znam jednog tko to ima  :jesus:
 
http://vida-split.com.hr/webshop/

e6dbhc.jpg


 
Lolo said:
Jesi P...anj  :LOL: stari kanister i set lohajzlina čuda čini, a znam jednog tko to ima  :jesus:
(y) ..i ja bi tak  :mrgreen: ...nabrusi se i komad cijevi ak treba veći fi  8)
..ak je karnister tanak, napravit od ABS-a... komada plastike ispod blatobrana na autu
 
Jebiga, kad mu dugo nisam napravio inventuru po garaži. Nema pojma da ima lohajzle  :mrgreen:

A i ko će se sad zajebavat za napravit 2 sajbice. Lakše ih je čekat iz Splita  :LOL:  Već sam javio...
 
Imaju plasticne podloske za vijke ruckica za staklo, Iverpan, Elgrad, itd...
 
ima za kupiti u Foerch i Wurth pvc podloške, paket 100 ili 200 kom za cca 30-40kn...ja kupio prije 2 godine pa se ne sjećam točno...
 
Wurth nema maloprodaju, to znam jer sam pokusao kupiti buzire.

Ovi Iverpani mi nisu pali na pamet  :misli: Ne igram se staklom, ali dobro je znati. Uglavnom, rijeseno, cekam da buraz donese iz Splita.