Trebam pomoc nekoga iz ZG...

tuntle

New member
Evo ovako.. Imam problem. Našao  sam polovni motor koji mi odgovara, no pošto se u motore ne razumijem ni malo (pocetnik sam), treba mi netko tko bi išao samnom vidit taj motor. Tu nastaje problem, jer motor je u Jastrebarskom (ja sam iz Splita)!!!
U tom dijelu Hrvatske neznam AMA BAŠ nikog tko bi mi mogao pomoci. Bio bi zahvalan ako bi mi netko iz Zagreba ili okolice mogao pomoci, mogli bi se dogovorit za neku (cisto simbolicnu :D) naknadu od oko 100-200 kn, ili bi mogli ic popit par pivi poslje  (y) . Ako ima tko zainteresiran, nek mi se javi, moze i na PM..
 
daj slike ili oglas možda ti odma može netko reči zna li motor jeli krrš da ne ideš bezveze u zagreb
 
tuntle said:
Evo ovako.. Imam problem. Našao  sam polovni motor koji mi odgovara, no pošto se u motore ne razumijem ni malo (pocetnik sam), treba mi netko tko bi išao samnom vidit taj motor. Tu nastaje problem, jer motor je u Jastrebarskom (ja sam iz Splita)!!!
U tom dijelu Hrvatske neznam AMA BAŠ nikog tko bi mi mogao pomoci. Bio bi zahvalan ako bi mi netko iz Zagreba ili okolice mogao pomoci, mogli bi se dogovorit za neku (cisto simbolicnu :D) naknadu od oko 100-200 kn, ili bi mogli ic popit par pivi poslje  (y) . Ako ima tko zainteresiran, nek mi se javi, moze i na PM..
Probaj za početak kod člana foruma nadimka STROJO.
On je iz Jastrebarskog, možda zna nešto.
Ako se ne varam i PUŠKA CBR je iz istog kraja :misli:
 
Bok.. Hvala vam svima što ste se javili za pomoći. Ovako stvari stoje.. Fali mi još cca 4000 tisuće kuna koje cu dobit kad prodam skuter, pa se onda javim nekome od vas da se zaletimo do Jastrebarskog. Pitao sam i člana STROJU zna li što o tom motoru i cekam odgovor, pa  postoji sansa da ipak necu trebat nikoga od vas pilat :mrgreen: .
Javim se kroz par dana..
 
tuntle said:
Bok.. Hvala vam svima što ste se javili za pomoći. Ovako stvari stoje.. Fali mi još cca 4000 tisuće kuna koje cu dobit kad prodam skuter, pa se onda javim nekome od vas da se zaletimo do Jastrebarskog. Pitao sam i člana STROJU zna li što o tom motoru i cekam odgovor, pa  postoji sansa da ipak necu trebat nikoga od vas pilat :mrgreen: .
Javim se kroz par dana..

Vlasnik  traženog motora je nađen  :mrgreen:
Imaš pp
 
:mrgreen:  Zaboravi taj motor, recimo da je jeftin zato jer je skršen totalno i niti jedan šaraf nije na svom mjestu kako bi trebao biti........za detalje mi se javi na PP pa ti budem proslijedio nick covjeka koji ga je isao pogledati.......  (y) (y)
 
Javljam se i ja. U blizini Jastrebarskog se nalazi i Kawasaki KMS servis pa se može i njih zamoliti da pogledaju motor.
 
tuntle posla san ti private
 
Evo.. samo da vas obavjestim..
Uspio sam skupit informacije o motoru (jos jednom hvala Strojo (y)), i sad sam u fazi razmisljanja sto i kako.. Osim ovog KLE-a mi je za oko zapeo i jedan GS-500 u Zadru, al to jos moram provjerit. Jbg.. Ipak je Zadar meni mnogo blize, a tamo i studiram pa imam stan, sto mnogo znaci meni koji nemam jos ni dozvolu, a na motor s brzinama (osim APN-a :D) gotovo nisam nikad ni sjeo... Ipak, ako to propadne, definitivno dolazim u Jasku...
Strojo.. vidimo se na pivi... 8) (y)
 
Jaska ili Jastrebarsko je blizu ZG na cesti KA-ZG otprilike pol puta. To je pitom vinorodni kraj i ima dosta cugera. Splićane i općenito došljake, dotepence, putnike i sl primaju vrlo ljubazno i gostoljubivo.