trebam pomoc opet

Malossi

New member
hoceli se sta dogodit miniju ako nema gljivu i umjesto gljive ima obicno platno zavezano???????????????????
 
prehladit ce se  :mrgreen: sta ce mu bit ? :rofl:
gljiva je protocnija od platna ,tako da ti moze biti prebogata smjesa  (y)
 
pazi samo da ti platno ne povuce u karb...jer onda nastupaju muke.. :mrgreen: Nista mu nece biti...ali to nije neko trajno rijesenje.
 
naravno da nije i usput jel ima ko tu gumenu stvarcicu sto ide na gljivu da proda
 
Hey ljudi ja sam prije nekoliko dana stavio gljivu i od onda kad sam stavio gljivu počelo mi je gorivo curiti kada ga upalim i iscuri mi skoro cijeli tank i skinio sam gljivu i opet curi gorivo kad ga upalim ali nja mislim da to nije do gljive neg je kad sam stavio onda je pocelo curit i nešt zezat. Pa jeli tko zna šta je to i jeli tko zna rješenje! Hitno hocu se vozat a gorivo zeza... :x
 
Mini-Moto man said:
Hey ljudi ja sam prije nekoliko dana stavio gljivu i od onda kad sam stavio gljivu počelo mi je gorivo curiti kada ga upalim i iscuri mi skoro cijeli tank i skinio sam gljivu i opet curi gorivo kad ga upalim ali nja mislim da to nije do gljive neg je kad sam stavio onda je pocelo curit i nešt zezat. Pa jeli tko zna šta je to i jeli tko zna rješenje! Hitno hocu se vozat a gorivo zeza... :x

gumica na karbu? :misli: :misli: to je meni bilo  (y)
 
shto se tice toga curenja goriva samo zatvori dovod goriva ..i nece ti curit nego mozda 2 kapi i prestat ce?
 
Pa zatvorim ja dovod goriva a još curi.. Mislim curi manje ali curi dosta... :palacdolje:
 
pa ja mislim da ako skroz zatvorish nema shta curit nego neshto malo i prestat!!
 
E ma uglavnom briga me kupio sam jutros novi pa cu ga danas navecer otic s frendovima do školskog pa ga furit pa ti javim prve dojmove.. he (y)
 
nemojte stavljati te krpe ili sta vec na karburator,jer bi mogli napraviti vise stete nego koristi,kupite sprint filter,nade se novi za cca 60kn,samo pazite da se nebi mini gusio,slabasni su to motorici i izbjegavajte one filtere koji se sastoje samo od spuzve jer su preotvoreni nego uzimajte one "mrezaste" koji ipak imaju manji protok zraka pa je manja sansa da se gusi :wink: