trening

foggy

Guest
ovaj vikend sam se prvi puta suocio sa malo jacim muskulfiberom od voznje po stazi i dosao do zakljucka da nisam u formi i da moram malo poceti trenirati, pomogne puno i u slucaju pada. ajde da cujem tko od trkaca radi i na tom djelu osim treninga na stazi i kako? savjeti, sta je najvaznije vjezbati i tako to..... unaprijed molim Matu da nista ne pise, hvala :mrgreen: :mrgreen:
 
znam, to je najbolja opcija... ali ja trenutno nemam ni 200kn za teretanu.... tako da mi ostaje trcanje po sumi :mrgreen:
 
foggy said:
znam, to je najbolja opcija... ali ja trenutno nemam ni 200kn za teretanu.... tako da mi ostaje trcanje po sumi :mrgreen:

e... ajmo od trga do črnomerca bacit trčaljku..... da vidimo kaj će se desit :D
 
...foggy pa nisi ti rahitični metar i čevap pa da moraš u teretanu zbog staze...to ti je zbog ukočenosti i napetosti..samo se ti opusti,vozi za gušt,a ne za vrime pa će ti doći opuštenost sama po sebi,a s njom ujedno i vrime a da nećeš biti ni svjestan...mene je oavj petak prva dva izlaza bolilo sve živo..nisam moga izdržat duže od 5-6 krugova...i vozija sam se na 1:45 cili sasran jer nisam godinu dana bija na stazi,a ni motor baš često ne vozim..nisam moga gas kontrolirat koliko me šaka bolila...i nakon 30 krugova i prospavane noći izaša u nedilju i vrtija se na 1:40 ko da idem u spizu..
 
damir kuzim skroz, na stazi mi nije bila frka, imao sam snage voziti pola sata u komadu bez ikakvih problema, u petak 2 sata s time da sam izasao samo kad je neko pao. ali npr na povratku kuci ruke mi otpale, koljena, noge, ufffff..... pocinjem trcat :D
 
foggy said:
unaprijed molim Matu da nista ne pise, hvala :mrgreen: :mrgreen:

hehehehehe...

btw foggy i ja se bavim veslanjem...
 
foggy said:
damir kuzim skroz, na stazi mi nije bila frka, imao sam snage voziti pola sata u komadu bez ikakvih problema, u petak 2 sata s time da sam izasao samo kad je neko pao. ali npr na povratku kuci ruke mi otpale, koljena, noge, ufffff..... pocinjem trcat :D

Sklekovi, foggy, sklekovi, najjeftiniji su ti, a iz iskustva u kartingu gdje je puno manje opterećenje na rukama znam i da djeluju 100% :wink:
 
Uzmi gumeni ring za šake,na letvu zaveži komad špage od cca 1m,a na drugi kraj sveži ciglu,ispruži ruke vodoravno ispred sebe i motaj,motaj,motaj,za noge čučnjevi, trčanje,sklekovi, itd...Dok središ pilu,bit ćeš i fizički "fit"za stazu :twisted: :mrgreen: (mala zeka).Bok.
 
Koko said:
Uzmi gumeni ring za šake,na letvu zaveži komad špage od cca 1m,a na drugi kraj sveži ciglu,ispruži ruke vodoravno ispred sebe i motaj,motaj,motaj,...


Možda zvuči smiješno, ali, to je to! Provjereno.
 
69 said:
Koko said:
Uzmi gumeni ring za šake,na letvu zaveži komad špage od cca 1m,a na drugi kraj sveži ciglu,ispruži ruke vodoravno ispred sebe i motaj,motaj,motaj,...


Možda zvuči smiješno, ali, to je to! Provjereno.

...sigurno.Ja sam nekad trenirao za cross.Bok.
 
Evo ja sam doso prije sad vremena iz Trgeta (mjesto kraj Pule/Labina) u Zadar i nakon nekoliko sati neprekidnog ganjanja do te mjere da sam desnu patiku doslovno unistio struganjem po asfaltu nista me ne boli osim zgloba na desnoj ruci..

Eto isplatilo se vitlat macom od 20kg 5mjeseci..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
i recimo šta preporučate meni kao malom kržljavcu od 70kg koji namjerava sa skutera na R6 sjest? jel će pomoć svakodnevna bauštela kod starog ovo ljeto il još teretanu neku da sredim?! :?