Tretirati kao pokušaj ubojstva ili šta ?!

strasilo

Motorator
Opet žica u šumi ..... ovaj puta po lokacijama gdje se vozimo i moja ekipa i ja ... ali ne samo mi ...


Prekrasan dan za druženje i vožnju u prirodi sa prijateljima na quadovima. Vozeči se kroz šumu na bilogori točnije na lokaciji Mičetinac i Sv.Ana naišli smo na ŽICU ZAVEZANU NA SAMOM PUTU.... Žica je bila zavezana u visini vrata.... bili na quadu ili motoru ili biciklu točno udara u VRAT. Sva sreča da domačin koji nas je vodio tim putem nije brzo išao.... nebi se lijepo proveo skupa sa kolegom koji je išao iza njega. Neradi se o privatnom posjedu ili nekoj livadi na kojoj je nešto zasađeno nego obični šumski put koji je prolaz za sve koji se kreču tim putem. Nemrem vjerovati da netko može postaviti žicu u visini vrata ....zašto????? samo da ne plašiš divljač ili da sa namjerom nekoga srušiš sa motora,quada ili bicikla....ili ne daj bože nekog ubiješ kao što je to bio slučaj u Istr prije dvije-tri godine kada je dečko na quadu naišao na istu prepreku i na mjestu preminuo. Moolio bi sve koji vole boraviti u šumi i uživati u prirodi da pripaze na tom djelu Bilogore jer očito za IDIOTE I KRETENE ne znači ništa postaviti žicu sa namjerom da nekom nanesu teške ozljede ili nekog ne daj Bože ubiju. https://www.facebook.com/100000621592807/videos/pcb.7531654346865210/6785703254889969
 

Attachments

  • zica1.jpg
    zica1.jpg
    965.4 KB · Views: 0
  • zica3.jpg
    zica3.jpg
    285.2 KB · Views: 0
  • zica2.jpg
    zica2.jpg
    662.5 KB · Views: 0
Ko zna kad je to postavila Bhudala,bolesnik,tretirat ga nemores,jer sumnjam da ce se ikad saznati ko je to stavio,ali da ga se uvati,prvo bi mu povadio sve zube na zivo.,onda ga predati dalje...
 
  • Like
Reactions: enduro
To je postavljeno danas .. jučer .... jer su se ovi moji vozili prije koji dan tom rutom ...
 
Znam, ali komentari na tu temu od prije godinu dana se nisu promijenili. Zica kod Rijeke ili kod Pozege, nema razlike.
Sad bi jedan rekao,... pa što stavljate gdje su kamere, ima ih posvuda.
Gasi net, motaj kabele.
 
Trebali ste pažljivo tu žicu maknuti, možda teško uzimati otiske prstiju, ali DNK bi ostao !
 
  • Haha
Reactions: neven
Koliki idiot bi netko trebao biti da tako razvuče žicu na svojoj parceli ?!?
 
Ljepo ti i ekipa. 4-5 motorki i pošegat mu 50-60 stabala i zapalit. Pa nek onda oni tražu vas.
 
Kaj ak' je u pitanju neki nadrkani planinar ili netko tko trčkara po šumi, a u istoj nema nikakvog vlasništva?

Lolo
 
  • Like
Reactions: roberto
Kaj ak' je u pitanju neki nadrkani planinar ili netko tko trčkara po šumi, a u istoj nema nikakvog vlasništva?

Lolo
Onda njemu istom mjerom postavit par zamka za divljač na stazu, pa nek mu otkine stopalo.