Tretirati kao pokušaj ubojstva ili šta ?!

Koliki idiot bi netko trebao biti da tako razvuče žicu na svojoj parceli ?!?

Možda onaj koji baš zato ne želi da se vozikaju po njegovom? U biti, teško da bi netko nategnuo živu na tuđoj zemlji ili šumi...
 
Onda njemu istom mjerom postavit par zamka za divljač na stazu, pa nek mu otkine stopalo.
Ak' ne stane on nego netko drugi? Ovo je bilo predvidljivo da bu se dogodilo, ne opravdavam čin ali akcija izaziva reakciju ne nužno dobru.


Lolo
 
Kako bi rekao Ban "
Jer ljudi su pokvarena rasa
Prljava i zla"

Nema logicnog objasnjenja za ovakav cin...jer taj neki idiot ima svoj film u glavi po kojem vozi i misli da je najispravniji...i nista to nemoze promijeniti nazalost...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Mogli su i gore proći
(y)
1706696730870.gif
neće ljudi vjerovati, ali ne toliko daleko, čak vrlo blizu
glavnih prometnica, ima i kod nas "cajuna", pa kad neki odu
u npr. planinarenje i nalete samo na njihove pse, zna biti veselo :mrgreen:

tamo poštar ne dolazi, MUP nikoga ne traži, ljudi žive u "svom filmu"
i briga ih za struju, politiku, doktore, općenito; civilizaciju :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Mislim, ovo zbilja nije zajebancija, pogotovo na putu… osobno moji 3 šume posjeduju, a put ide kroz sve 3, i uopće mi je teško shvatit da nekom smeta da mu se ide kroz šumu. Jbt šuma
Kužim da ljudi popizde kad se ekipa vozi kroz vinograde, polja s usjevima, vrtove, ali to je prvenstveno do odgoja takvih vozača, i opet, upozoriš ih, ili ostaviš neki natpis i 99% je to to.
Ovo je po meni pokušaj ubojstva 1/1
Samo, dokazat to i pronać onog ko je to postavil, sudovi i pizdarije, najbolje je ovak dok se nist ne dogodi, ali u većini slučajeva je prekasno.
Najgore od svega kaj nikak nemres preventivno protiv toga djelovat, osim “ne vozit se” 🤦🏻‍♂️
 
užas... ne bi me čudilo da ih je bolesnik stavia na više mista... je li prijavljeno?

pretpostavljam da je lik prošao negdi blizu di je pokriveno kamerom.
 
Da, ovo je definitivno slucaj za prijavit dok još ne sjebe nekog pošteno, bez zajebancije..
 
Ok, i kas ste napravili? Zrezali i hitili žicu. Jeste gdje , kome prijavili incident?
U konkretno slučaju nisam bio ja i moja ekipa ... bila je druga ekipa koju poznamo ... ali je ruta ista kojom se i mi vozimo ... prošli smo par dana prije ... ;)