Triboseat - navlaka protuklizna, iskustvo?

dudo_vd said:
i vjerojatna je potrošnja veča  :LOL:
:)
Ak je sklisko suvozaču nije ni vozaču boljše,ovo je samo za suvozača  :neznam:
 
dudo_vd said:
Jeli je iko kupija? iskustva? dali je bacanje novaca?


dakle navlaka za sic, protuproklizavajuća :D

- davno nabavio, super stvar, ne stoji mi stalno na sicu, već samo stavim po potrebi  (y)


možda da promijeniš naslov teme ;)
 
Imal sam ju cijelu prošlu sezonu, služi svrsi, vredila je tih 50kn ali sam ju kupil direktno od proizvođača. Ova na eBayu ti je malo skupa.
 
Skripter said:
Imal sam ju cijelu prošlu sezonu, služi svrsi, vredila je tih 50kn ali sam ju kupil direktno od proizvođača. Ova na eBayu ti je malo skupa.

- ja sam svoju platio 10kn u nekom trg. centru i sam izrezao  :mrgreen:

a imam takvu veliku i u gepeku oda auta - isto super stvar  (y)

 
Imao ju par sezona. Nema neke koristi na BMWu. Suvozačica "curi" naprijed skoro isto..
 
dudo_vd said:
:LOL:
znaci da ipak nije skroz losa :wink:

:neznam: izgleda, kako ne radi samo na BMW-u  :dizzy:

;)

- ma dobro, nije to nešto, ali za tu lovu - izvučem ispod sica, stavim joj kad ide sa mnom i moja ne klizi

  ne znam - može biti je razlog u veličini suputnice  :mrgreen:
 
DADO+ said:
- trebao si ju onda odmah baciti  :mrgreen:

:mrgreen: Jebiga. Stažom se stiče iskustvo.  :mrgreen:

Spomenuo sam da na BMWu ne radi iz razloga što je dio sica za suvozačicu strmo položen prema vozaču, tako da nikakva mrežica ne može to spasiti do kraja. Malo je bolje (placebo), a problem jačih kočenja i nizbrdica sam riješio aftermarket sicom.
 
zokx said:
:mrgreen: Jebiga. Stažom se stiče iskustvo.  :mrgreen:

Spomenuo sam da na BMWu ne radi iz razloga što je dio sica za suvozačicu strmo položen prema vozaču, tako da nikakva mrežica ne može to spasiti do kraja. Malo je bolje (placebo), a
problem jačih kočenja i nizbrdica sam riješio aftermarket sicom.

- potpis  (y)

to je zaista jedino rješenje, ali skupo ;) i ponekad se gubi na estetici

ja uglavnom vozim sam, tako da me ovo rješenje zadovoljava, a i kad je vozim - ipak je to ležernija vožnja  :mrgreen:

iako, nisam siguran da je na tvom "strmije" sjedalo, jer kod mene je rep skoro "streetfighter-ski",
no kod mene ima jedan remen za pridržavanje repa motora, pa možda i to malo pomaže  (y)

2007-bmw-k-1200-r-sport-2_460x0w.jpg
 
zanimljiva stvarčica koliko mi se čini  (y)
 
mr.mee said:
zanimljiva stvarčica koliko mi se čini  (y)


Naravno  (y)

Nemoraš poslje suvozačicu na fugu navući  :mrgreen:
 
mr.mee said:
zanimljiva stvarčica koliko mi se čini  (y)

- već sam prije stavaljao sliku u "svojoj" temi kako to izgleda,
DADO+ said:
- tail gadgets ;)


ali funkcijski, odrezati komadić toga i staviti na sic, isto je kao i ovaj "original" sa slike na eBay-u, a jeftinije

  ... za zeku isto super ;)
 
dudo_vd said:
Jeli je iko kupija? iskustva? dali je bacanje novaca

dakle navlaka za sic, protuproklizavajuća :D


Dok sam vozio Pegasa nije mi trebala navlaka za sic , nego za kacigu pošto me je bolja polovica svako malo častila udarcem glavom u glavu. :LOL:
 
lory said:
Dok sam vozio Pegasa nije mi trebala navlaka za sic , nego za kacigu pošto me je bolja polovica svako malo častila udarcem glavom u glavu. :LOL:

- nije utrenirana  :mrgreen:

i mene to zna nervirati  :LOL:
 
DADO+ said:
- već sam prije stavaljao sliku u "svojoj" temi kako to izgleda,
ali funkcijski, odrezati komadić toga i staviti na sic, isto je kao i ovaj "original" sa slike na eBay-u, a jeftinije

  ... za zeku isto super ;)

gdje si kupio to na "metar"? Da si skrojim nešta sličnog (y)