trilema

- OxyG3N -

Active member
Opet nešto kupujem prodajem oduzimam i dodajem  :D

uglavnom gledam između horneta 900 , z1000 1. gen. i z750 2. gen.

Kakvi su za duže relacije sa suvozačem, znači i koferi ili torbe bočne (montiranje nekakvih nosača itd bla bla). Malo mi se onako na prvi pogled čini da je na zecu rep dosta dignut no možda imam krivi dojam. Mane ? Zec soma je zanimljiv mi zbog kubikaze al eto , i ostali mi se čine relativno ok. Ali zeca S (s maskom) bi preskočio iz estetskih razloga, eventualno stavio veči vizirć nekakav.

ako ima bilo kakvih konstruktivnih komentara .. dobrodošli su naravno
 
Malo si neodlučn ili možda nisi? Kaj sad, daješ K4 za nakeda?
 
Direktor said:
Malo si neodlučn ili možda nisi? Kaj sad, daješ K4 za nakeda?

Došlo je do nekih promjena u planovima za sljedeću god. Sad se slažem s tobom da nisam trebao prodat devetku.
 
maRRio 8 said:
Pa onda gledaj FZ1 Fazer, možda neki big naked.

malo sam bio bacio oko na bandita 1200 , al oce to popit čuda, osim ako se u 6toj ne voziš 120 ... ova gore 3 navedena su mi sad ajmo reć favoriti.. hornet je najtromiji

već je netko rekao jednom tu na forumu , da kod mene ima "kontradikcija pun k.."  8)
 
nemam s nijednim iskustva ali meni je z1000 favorit, i meni je bio zanimljiv
 
-= OxyG3N =- said:
malo sam bio bacio oko na bandita 1200 , al oce to popit čuda, osim ako se u 6toj ne voziš 120 ... ova gore 3 navedena su mi sad ajmo reć favoriti.. hornet je najtromiji

već je netko rekao jednom tu na forumu , da kod mene ima "kontradikcija pun k.."  8)

Svaki bi popio kada ga stisneš...
Ja bi dao glas za Bandita jer je u čitavoj ovoj priči najudobniji, najlakši za putovanja...

Od ova tri, ono što eventualno tražiš, našao bi najviše kod Horneta... :mrgreen: (y)
 
SPARTANIUS-ZG said:
Svaki bi popio kada ga stisneš...
Ja bi dao glas za Bandita jer je u čitavoj ovoj priči najudobniji, najlakši za putovanja...

Od ova tri, ono što eventualno tražiš, našao bi najviše kod Horneta... :mrgreen: (y)

je, to stoji ... alil kad cura nije suvozac i torbi nema gore volim nekad i po plinu , ko i svi ostali ... z1000 prva gen se cini ok, samo neznam kakav je on izbor, al kako god da pogledam upravljac mu je visi nego na R-u. Jedino nema rucke za suvozaca.
 
-= OxyG3N =- said:
je, to stoji ... alil kad cura nije suvozac i torbi nema gore volim nekad i po plinu , ko i svi ostali ... z1000 prva gen se cini ok, samo neznam kakav je on izbor, al kako god da pogledam upravljac mu je visi nego na R-u. Jedino nema rucke za suvozaca.

Vozio sva tri, z 1000 mi je r- bez oklopa... :mrgreen: Naravno s upravljačom višim od R-a... :mrgreen: Lud , živčan motorić, ide... :mrgreen:
Mislim, sa sve troje možeš odletiti bilo gdje... :mrgreen:

 
SPARTANIUS-ZG said:
Vozio sva tri, z 1000 mi je r- bez oklopa... :mrgreen: Naravno s upravljačom višim od R-a... :mrgreen: Lud , živčan motorić, ide... :mrgreen:
Mislim, sa sve troje možeš odletiti bilo gdje... :mrgreen:
Samo ne u more ili jezero  :mrgreen:
Težak izbor a za Bandita si dobro napisao..

-= OxyG3N =- said:
malo sam bio bacio oko na bandita 1200 , al oce to popit čuda, osim ako se u 6toj ne voziš 120 ... ova gore 3 navedena su mi sad ajmo reć favoriti.. hornet je najtromiji

već je netko rekao jednom tu na forumu , da kod mene ima "kontradikcija pun k.."  8)

Ne bih rekao ali ajd neka bude.Uzmi si Z 1000 i peglaj..
 
sve u svemu cini mi se da je hornet 900 najbolji izbor (y)
 
Baš si kontradiktoran, jebote...
Mogu ti iz iskustva reći za Z750, prva serija, 2006. godina. Bio sam vlasnik dotičnog 6 godina, odvalio 60 iljada bez problema uz redovito održavanje. Idu gore koferi, bočne torbe. Ja sam imao GIVI kombinaciju kofera, cca. 200 ojra u SLO, bočni možda dođi još toliko, vizir 100 ojra i tako dalje...da se nabacati opreme u nedogled. Ciklistika u kurcu, možda i najgora od svih malih nakeda, dosta težak za vozit. To kaj ima najviše konja u klasi, i nije neka prednost.
Opet i tu se da uložit, ali opet pitanje da li ima smisla.
Vozio sam Z soma novije generacije, puno bolja ciklistika, oprema isto ko i kod malog zeca, sve je stvar ulaganja.
Horneta novijeg vozio također, ali osjećaj je kao da se voziš na biciklu. Daleko od toga da to nije ozbiljan motor, ciklistika je super, ide, leti, ali osjećaj je ko biciklić, a ja baš nisam neka gromada od čovjeka.
No, ako sad dođeš sa R na nakeda, i to na manje kubika, mislim da ćeš imati totalno razočaranje, barem moje mišljenje...onda samo tek najebali kad kreneš sa pitanjima  :mrgreen:
 
-= OxyG3N =- said:
malo sam bio bacio oko na bandita 1200 , al oce to popit čuda, osim ako se u 6toj ne voziš 120 ... ova gore 3 navedena su mi sad ajmo reć favoriti.. hornet je najtromiji

već je netko rekao jednom tu na forumu , da kod mene ima "kontradikcija pun k.."  8)
1200 ccm - rega
 
Direktor said:
Baš si kontradiktoran, jebote...
Mogu ti iz iskustva reći za Z750, prva serija, 2006. godina. Bio sam vlasnik dotičnog 6 godina, odvalio 60 iljada bez problema uz redovito održavanje. Idu gore koferi, bočne torbe. Ja sam imao GIVI kombinaciju kofera, cca. 200 ojra u SLO, bočni možda dođi još toliko, vizir 100 ojra i tako dalje...da se nabacati opreme u nedogled. Ciklistika u kurcu, možda i najgora od svih malih nakeda, dosta težak za vozit. To kaj ima najviše konja u klasi, i nije neka prednost.
Opet i tu se da uložit, ali opet pitanje da li ima smisla.
Vozio sam Z soma novije generacije, puno bolja ciklistika, oprema isto ko i kod malog zeca, sve je stvar ulaganja.
Horneta novijeg vozio također, ali osjećaj je kao da se voziš na biciklu. Daleko od toga da to nije ozbiljan motor, ciklistika je super, ide, leti, ali osjećaj je ko biciklić, a ja baš nisam neka gromada od čovjeka.
No, ako sad dođeš sa R na nakeda, i to na manje kubika, mislim da ćeš imati totalno razočaranje, barem moje mišljenje...onda samo tek najebali kad kreneš sa pitanjima  :mrgreen:
:LOL: :LOL:
 
Direktor said:
No, ako sad dođeš sa R na nakeda, i to na manje kubika, mislim da ćeš imati totalno razočaranje, barem moje mišljenje...onda samo tek najebali kad kreneš sa pitanjima  :mrgreen:

Definitivno istina..prije par dana druzia se sa gsxrom 600 2006 jedan cijeli dan i kad sam iza toga sia na svoga dobia san komplekse teske :(( , tek sad vidim koliko zecic ne koči,ne ide a o ciklisti da ne prican..hehe koliko para toliko muzike
 
Direktor said:
onda samo tek najebali kad kreneš sa pitanjima  :mrgreen:

ma nečeš bit te sreće, nemaš straha  :)

a za onako opsežan odgovor kojeg bi se i wikipedija posramila i pretrpljenu nelagodu zbog učestalosti pitanja imaš pivu u karlovcu gradu.
 
pa nema ti druge nego kakvu dobru 9-ku opet nać... :wink: