Triumph Bonneville, odnosno America - saznanja,preporuke,iskustva....

joya

Well-known member
pozdrav društvo,

ima li tko kakvih iskustva, odnosno saznanja o Triumph Bonneville motorima, novije generacije, ponajviše kruzer model "America".

Kakvi su to motori, mislim znam da je Twin,
ali kakvi su po pouzdanosti, servisima, dostupnosti i cijeni dijelova....

kako se ponašaju na cesti....


bilo što...  Triumph općenito...

Na ovom forumu stvarno minimalan broj tema sa tematikom Triumph, a o Triumph America ni jedna tema za pročitati.

Hvala i Bok ljudi!
 
potrosnja-goriva.net said:
pozdrav društvo,

ima li tko kakvih iskustva, odnosno saznanja o Triumph Bonneville motorima, novije generacije, ponajviše kruzer model "America".

Kakvi su to motori, mislim znam da je Twin,
ali kakvi su po pouzdanosti, servisima, dostupnosti i cijeni dijelova....

kako se ponašaju na cesti....


bilo što...  Triumph općenito...

Na ovom forumu stvarno minimalan broj tema sa tematikom Triumph, a o Triumph America ni jedna tema za pročitati.

Hvala i Bok ljudi!

Ne mogu tvrditi, ali mislim da su to motori na dva kotača... nešto kao aprilija ili jamaha... samo od drugog proizvođača...

koliko sam čuo, na cesti se ponačaju vrlo pokretno ako su upaljeni i imaju vozača koji zna šta bi s njim ...  (y)

Model "America" nije baš popularan u Afganistanu ... ali to je sigurno zbog nekog lobija ili nešto .. :neznam:

sa druge strane opet, smješno je očekivati da ćeš na ovom forumu pročitati nešto korisno dok je ponuda savjeta puno veća od potražnje...  :mrgreen: :mrgreen:
 
radi takvih pametnih smo tu gdi jesmo....  a to nije zelena grana....
 
potrosnja-goriva.net said:
radi takvih pametnih smo tu gdi jesmo....  a to nije zelena grana....
Zar nije jednostavnije otić kod hrvatskog zastupnika Triumpha i doznati sve iz prve ruke?


:)mrgreen:)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Zar nije jednostavnije otić kod hrvatskog zastupnika Triumpha i doznati sve iz prve ruke?

nije! naravno da je jednostavnije pitati na forumu ljude ako su i koji su vozili Triumphe. Zato forum i postoji.

A zastupnik, kakvo god govno da prodaje, naravno da će ishvaliti sve u 16, ko da prodaje zlato.

 
potrosnja-goriva.net said:
nije! naravno da je jednostavnije pitati na forumu ljude ako su i koji su vozili Triumphe. Zato forum i postoji.
OK, uživaj. (y)



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Vozio tunirani Rocket 3 , iako nevolim kruzere vrlo impresivan motor koji ako ga ganjaš troš jedno 12L na 100Km . Jako dobar i kvalitetan motor i skup.
Triumpha uh HR ima jako malo taj model ti ima Alpine koji živi u D . Potraži mišljenja po stranim forumima , trebao bi biti trendy retro model . Uglavnom dobar motor ako te takvi pale .
 
jota said:
Vozio tunirani Rocket 3

hm Rocket je ipak svemirski brod u usporedbi s Bonneville...
Mene zanimaju twinovi, poglavito America ili Speedmaster

Poslao sam pitanje korisniku Alpine, on očigledno vozi jedan Triumph Twin...

mada, to opet nije to, jer Model America, iako ima twin motor, da bi se približio američkom V2 felingu, različito od ostalih twinova iz iste kuće, ima postavku gdje su klipnjače razmještene za 270° raskorakom na koljenastoj osovini. (što god da to značilo, nisam mehaničar)

to mu daje kao drugačiji zvuk i drugačiji okretni moment.....