Triumph Daytona 675 savjeti

Motor je bomba. Tri radna dana i bilo koji dio narucen iz Eu ti je na vratima. Serviser ima u Hr, koliko je dobar ne znam. A ima ih i u Italiji, Austriji..
 
vozio ga na testnoj voznji, grobnik - jelenje a jelenja - grobnika streeta.

samo jednu rijec imam: CUDO  8)

daytona izgleda ko biciklo iz kinder jaja, ali kad sjednes na njega vidis da imas mjesta ko u prici, ekstremno lako se rusi u zavoj, masina radi ko svicarski sat, mjenjac, kocnice, ovjes, ....

zao mi jedino sto nisam docekao slobodnog speeda kao zamjenu za tuona u usporedbi
 
Zapru said:
vozio ga na testnoj voznji, grobnik - jelenje a jelenja - grobnika streeta.

samo jednu rijec imam: CUDO  8)

daytona izgleda ko biciklo iz kinder jaja, ali kad sjednes na njega vidis da imas mjesta ko u prici, ekstremno lako se rusi u zavoj, masina radi ko svicarski sat, mjenjac, kocnice, ovjes, ....

zao mi jedino sto nisam docekao slobodnog speeda kao zamjenu za tuona u usporedbi
kad je to Triumph imao testne vožnje na Grobniku?
 
fawlty82 said:
kad je to Triumph imao testne vožnje na Grobniku?
jbg, mislim da je to bilo ili 2009 ili 2010. slovenci su imali stand. mislim da je to ona godina kad je bio prvi ili drugi aprilia cup ako se ne varam :misli:
 
Zapru said:
kolko znam, sad ti Viktor moto ima servis
Da znam to, no nisam bas siguran bili ga bas ostavio tamo na servisu, jer sam tu na forumu nasao temu i koliko vidim misljenja su podijeljena tako da ipak sam svoj majstor :wink: Za pocetak sam kupio  ulje MOTUL 300V 10w40 i filter ulja pa  to budem sutra promijenio (y)
 
Jurke94 said:
Da znam to, no nisam bas siguran bili ga bas ostavio tamo na servisu, jer sam tu na forumu nasao temu i koliko vidim misljenja su podijeljena tako da ipak sam svoj majstor :wink: Za pocetak sam kupio  ulje MOTUL 300V 10w40 i filter ulja pa  to budem sutra promijenio (y)
inace, SLO
 
BeLa-Vg said:
Maloprije sam čakulo s vlasnikom tvog bivšeg motora... Pozdravlja te. :mrgreen:

Šala, Dominik je zadovoljan kupnjom a tebe prepoznah jer je spomenuo Daytonu... Sretno s pilom!
(y)
Hvala, drago mi je da je zadovoljan, vjeruj mi kupio je dobar motoric (y) Eto da ga utjesis malo kad ga vidis iduci put :mrgreen:
 
Ako kome treba servis manual.
https://drive.google.com/file/d/0B1ir_qGM3YZgNDQ5OTU3ODgtYWRhYS00ZDQyLTgwMjUtMGYwZDM5ZjAwNjU1/view