Triumph Tiger 800

Ri_rijeka

New member
http://www.youtube.com/watch?v=MPy3Lndjx1A&feature=player_embedded

jel vozi neko to kod nas?  :mrgreen:
neplaniram ga kupiti još  8) ali mi je to tako *eben motor, a i bio je prije malo test u moto pulsu... pa ako neko zna nešto više  :mrgreen:
 
uh...dje me nadje :( :shock: :D....meni je isto pre-pre dobar motor...i evo trazim sve moguce nacine da ga kupim.....motor je strasan...pogledao sam sve moguce voznje i testove po youtubu..i bomba je..ima snage ima sve...za svaki dan je motor..ma mrak....jedino citam po stranim forumima d amalo ima turbulencija od tog vizira, al je jedan lik stavio od speed tripla i rijesio problem..eh da bog da i meni to bile najvise muke :D :D :D (y) (y)
 
bu2rider said:
uh...dje me nadje :( :shock: :D....meni je isto pre-pre dobar motor...i evo trazim sve moguce nacine da ga kupim.....motor je strasan...pogledao sam sve moguce voznje i testove po youtubu..i bomba je..ima snage ima sve...za svaki dan je motor..ma mrak....jedino citam po stranim forumima d amalo ima turbulencija od tog vizira, al je jedan lik stavio od speed tripla i rijesio problem..eh da bog da i meni to bile najvise muke :D :D :D (y) (y)

baš to  (y) (y) i kao jedna od rijetkih mana im je servisna mreža u RH  :wink:
 
a da ne pricam tek o CG........ali ovi drugari sto voze trifuna...mijenjaju samo ulje i ostalo redovno...stvarno kvalitetan motor.... (y) (y)
 
Ri_rijeka said:
http://www.youtube.com/watch?v=MPy3Lndjx1A&feature=player_embedded

jel vozi neko to kod nas? 

Ima jedan u Varaždinu ili tamo negdje...
 
dje me nadje, i ja bi malo plako s vama u ovoj temi  :cry:
 
Triumpha kupujem nakon 01.07.2013. nakon eventualnog ulaska RH u EU...pa da mogu ko čovjek ići u SLO na servis a ne kao građanin drugog reda  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Triumpha kupujem nakon 01.07.2013. nakon eventualnog ulaska RH u EU...pa da mogu ko čovjek ići u SLO na servis a ne kao građanin drugog reda  :mrgreen:
sta ce ti to KAO :misli:


:LOL: :mrgreen:

il si upal u neku lovu u zadnje vrijeme  :LOL:
 
kalimero said:
Koliko košta?
Valjda je jeftiniji od bmw f800gs.

u moto puls-ovom cjeniku pise da triumph tiger 800 kosta 83.100kn, ovaj model XC dodje 95.250, a bmw f 800gs dodje 93.332kn  :wink:
 
jedimaster said:
Triumpha kupujem nakon 01.07.2013. nakon eventualnog ulaska RH u EU...pa da mogu ko čovjek ići u SLO na servis a ne kao građanin drugog reda  :mrgreen:

nisam znao da se nemoze ici u sloveniju radit servis  :misli:
 
Ri_rijeka said:
i jedna i druga verzija 2000eur jeftinije nego kod nas  :( :(  :evil:

Taman koliko je iznos naše trošarine sa PDv-om...

Sviđa mi se Scrambler! (y)