tuning minija

aXXo

Member
Evo nisam htio nista pisati dok mi nedođu djelovi.Jučer mi je stigla nova mašina za quada...Sastavili sve isprobali radi..Samo sto nemoze povuci više od 60kg  :LOL: :LOL:.Pa da vas sada pitam kupio sam boost boce...
Samo sto su kod mene 2 boce....Sad neznam dali da stavim boost gore..naravno sa vecim zubcanikom...
 
mogo si i sliku stavit da vidimo šta si dobio
 
ivan pejakovic said:
ma stavi.,.,.a koliko si  ih platio.,.,i di si kupio ak se smije znat.,., (y)

kaže staaaaaari majstor :lolcry:  :lolcry:
 
Evo...Boost je bil 250kn sa postarinom cca,a masina oko 500 sa postom i zubcanikom... Preko ebaya sve... (y) (y)



Ako netko ima da prodaje lanac ili prirubnicu za gljivu molio bih da mi se javi jel mi treba sto hitnije :)
 
aXXo said:
Evo...Boost je bil 250kn sa postarinom cca,a masina oko 500 sa postom i zubcanikom... Preko ebaya sve... (y) (y)


čuj, ako staviš dvije, nemam pojma koliko će ti mašina trajat..


probaj prvo sa jednom, nemaš šta izgubit kad ga tako i tako stavljaš.
ako će ti bit preslabo, dodaj i drugu i problem riješen.

luđak jedan
 
cdawg said:
čuj, ako staviš dvije, nemam pojma koliko će ti mašina trajat..


probaj prvo sa jednom, nemaš šta izgubit kad ga tako i tako stavljaš.
ako će ti bit preslabo, dodaj i drugu i problem riješen.

luđak jedan

:LOL: :LOL: da začepim onda ovu jednu rupu gdje dodje cijev? :misli:
 
aXXo said:
:LOL: :LOL: da začepim onda ovu jednu rupu gdje dodje cijev? :misli:

naravno, i to probaj ušarafit neki šarafić..

ako samo zaljepiš, pritisak će ti to sjebat...

ili najbolje - ostavi spojeno, samo otkači bocu sa cijevi (pretpostavljam da se boca da fino zatvorit)...
 
cdawg said:
naravno, i to probaj ušarafit neki šarafić..

ako samo zaljepiš, pritisak će ti to sjebat...

ili najbolje - ostavi spojeno, samo otkači bocu sa cijevi (pretpostavljam da se boca da fino zatvorit)...

ok,danas cu rijesiti to probat sa jednim prvo pa stavim slike i video ako bude sve uredu....hvala...
 
aXXo said:
ok,danas cu rijesiti to probat sa jednim prvo pa stavim slike i video ako bude sve uredu....hvala...

ako ne staviš video ili barem slike, ja ću ti doć tamo i zapalit i tebe i minija...
ovo moram vidjet, nemoj zajebat.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Evogac...





Prije boosta na malu udaljenost tj dio di se vozaju cca 30m ide bolje negusi se...Dok sa bocom se gusi ali na ravnom na cesti ide ludo....

Evo i video

http://www.youtube.com/watch?v=3_i9dO5QLj8

Nakon sto sam stavio boost...
http://www.youtube.com/watch?v=IDkhbJqz7rg


Komentirajte...
 
pa daj ga stisni sa boostom i snimi 



jebeno  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
cdawg said:
pa daj ga stisni sa boostom i snimi  



jebeno  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

1. video je sa boostom...i 2. jbg pretezak sam ja da to mene vuce kako treba...sutra cu staviti sa full gasom nadam se (y) :D

i btw promatro sam malo ...neznam dali je ovaj polozaj boce dobar?Posto ni kap benzina nije usla u nju samo u cijevi bilo :misli: :?