TUONO ILI SUPER DUKE

Advokat 1

New member
TUONO ili KTM SUPER DUKE , molio bi ako netko zna dali još ima gdje koji prošlogodišnji model po akcijskoj cijeni.
Plaćanje gotovina.
 
Tuono ako se zelis ozbiljnije voziti i raditi neke ture.
Njegovo Velicanstvo SuperDuke ako se zelis ograniciti na jurnjavu po gradu.
 
E slićnu dilemu sam i ja imal i rješil ju na najbezbolniji naćin Factoriyem  8) 8) 8)
 
i ja sam bio u dilemi između GSXR750 i CR125 ... jednostavno neznam koji je bolji..  :misli:
 
strasilo said:
i ja sam bio u dilemi između GSXR750 i CR125 ... jednostavno neznam koji je bolji..  :misli:

pa honda  :jesus:
 
Advokat 1 said:
TUONO ili KTM SUPER DUKE , molio bi ako netko zna dali još ima gdje koji prošlogodišnji model po akcijskoj cijeni.
Plaćanje gotovina.
Stari, ma svaka čast na oba motora, ali nemoj me krivo shvatiti... Uspoređuješ dva totalno drugačija motora.... A meni pomalo takve dileme ne idu pod kapu ... Kad sam sa sobom budeš načisto kakvu vožnju želiš, nećeš imati ama baš nikakvu dilemu između ova dva motora...  (y)

bilo bi mi jasno da si usporedio recimo R6 i 636 ... ili tuono i Z1000(750) ... ali ovo mi nije logično  :misli:
 
pita čoek di ima za kupit, a ne da mu velite koji je bolji  :mrgreen:
 
IgorZ said:
sorry al ovo ti nema veze s vezom.

Prenosim ono sto je receno jednom ponosnom vlasniku Tuona sa foruma koji je imao istu nedoumicu.

A izmedju ta dva motora, smatram da ta tvrdnja stoji. ;)
SuperDuke je funbike, Tuono je streetfighter.

edit: Proslogodisnje modele ne vjerujem da ces naci jer su vecinom svi rasprodani unutar bozicne akcije uz dodatne popuste. Kad se vec dvoumis izmedju KTM i Aprilija, najobjektivniji odgovor ces dobiti u MMS-u http://www.mms-moto.hr/ posto su zastupnici i za jednu i drugu marku.
 
demza said:
Prenosim ono sto je receno jednom ponosnom vlasniku Tuona sa foruma koji je imao istu nedoumicu.

A izmedju ta dva motora, smatram da ta tvrdnja stoji. ;)
SuperDuke je funbike, Tuono je streetfighter.

vozio i jednog i drugog, i mogu reć da su veoma slični jedan drugome( šta se tiče voznih karakteristika).
Uostalom imate usporedni test u MP pa pročitajte tamo.
 
IgorZ said:
vozio i jednog i drugog, i mogu reć da su veoma slični jedan drugome( šta se tiče voznih karakteristika).
Uostalom imate usporedni test u MP pa pročitajte tamo.
Tako je.

Inače imao istu dilemu pa sam priupitao nekog kompetentnog. Druga mms-a.
Njegova preporuka je bila tuono. I bi tuono, istina bog ne samo zbog preporuke nego i zbog cijene  :mrgreen:
 
strasilo said:
Stari, ma svaka čast na oba motora, ali nemoj me krivo shvatiti... Uspoređuješ dva totalno drugačija motora.... A meni pomalo takve dileme ne idu pod kapu ... Kad sam sa sobom budeš načisto kakvu vožnju želiš, nećeš imati ama baš nikakvu dilemu između ova dva motora...  (y)

bilo bi mi jasno da si usporedio recimo R6 i 636 ... ili tuono i Z1000(750) ... ali ovo mi nije logično  :misli:

Mislim da i nisu tako različiti mada sam imo priliku vozit samo tuona jerbo oba imaju oko 130ks.oba su nakedi(recimo) rezervar su sad na vojvodi povećali pa stoga nemislim da je samo za jurcanje gradom a za koji se odlučit ja svoj glas dajem vojvodi
 
Sporier5 said:
Pitanje jel imao tko kakvih već problema sa tuonom, nekakve reklamacije ili nešto sl.  :misli:

Omeksavanje straznje kocnice koje se dogadja najcesce nakon izmjene straznje gume (citaj: skidanja kotaca). Nije drasticno i nema razloga za brigu... Problem je poznat jos od prvog modela RSV kada se pocela kriviti toplina, tj blizina stražnjeg cilindra i lajtunga. Nadalje se krive brtve kocionog sistema, pa neadekvatno ozracivanje,pa... Postoji milijun nagadjanja, ali serviseri imaju svoje tajne kako rijese taj problem i rijese ga.
Resetiranje displaya (cesto na USA modelima) koje se rjesava gasenjem motora i ponovnim paljenjem. Mizerno.

Eto.