TUR BIKERS MC, 04-06.06.2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

black

New member
TUR BIKERS MC 04-06.06.2010. 9.moto susret

            T.B.  clubhouse, rakitovec
                     
                    Velika Gorica

                 beli: 091/33 22 340
               dado: 091/677 02 42
 
vrijeme je da neko od klubova najavi dolazak pa pošto smo mi zadnji puta prvi najavili dolazak evo prijatelji najavljujemo dolazak. (y) (y) (y) (y)
 
Sayock said:
A okvirno kako doći do tamo za ljude koji nikad nisu bili? :misli:

ma budeo te mi vodili  :wink:
 
SVIRAJU I ZABAVLJAJU

04.06.2010  VIS PERI DERI

05.06.2010  GRUPA STORM, MUNGOS
 
ukratko kako doći: 

iz smjera zagreba prema sisku
zagreb-velika gorica-vukovina( kad se prođe nadvožnjak drugo skretanje desno)-rakitovec/turopolje-i onda nekih 500m i više se nemože fulat 

a iz smjera siska
poslje buševca pređe se preko nadvožnjaka i onda odmah prva lijevo- rakitovec/turopolje-i onda nekih 500m i više se nemože fulat 
 
Iwa said:
ma budeo te mi vodili  :wink:

Ma ne znaš ti što sam ja sve u stanju... 1987 sam tražeći pistu remontnog zavoda u Čiću upala u Kurilovac i lijepo se tamo šetala u crnim trapkama, crnoj šulji i tek nakon 10 min. je neki šipac dotrčal da kao tam ne smijem biti i da brzo bježim odatle jer ne bi htio neugodnosti, za 3 dana ide doma.... Ma, joj!!
Tak da mi je taj kraj bermudski trokut :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:

@dubpopov - hvala na karti! (y)
 
ljudi moji ako neko nezna nači mjesto susreta onda je naj bolje kad vidi motore iči samo za njima u 99 posto slučajeva oni idu na skup.znači kad dođeš do gorice pratiš kuda idu motori a obično postoje i natpisi moto pa to pratiš a ako ti ni to nije dovoljno uzmeš broj mobitela za kontakt ijaviš se i dečki če uvijek poslati nekoga po tebe da te doprati do skupa. :D :D
 
Nemoj me vuć za tipke da ne offam, ali i o toj teoriji bi se dalo svašta napričati :LOL:
 
Sayock said:
Nemoj me vuć za tipke da ne offam, ali i o toj teoriji bi se dalo svašta napričati :LOL:
pratiti druge nije uvjek sigurna opcija :mrgreen:
 
gle nije 100 postotno sigurno ali u večini slučajeva je.zašto zato jer je mala mogučnost da ako malo malo grupe bajkera prolaze vjerojatno je da idu na skup.osim toga puno njih stane po okolnim birtijama na pivu pa ljepo staneš pitaš ljude dali idu na skup popiješ pivkana i evo te bez brige tamo.nama starijim bajkerima nije problem nači jer smo vjerojatno tu več bili jedini je malo problem ako klub promjeni lokaciju a takvih je malo. :D :D
 
nije problematčno pronači dečke i cure, samo treba biti uporan, na kraju ipak se vozimo i uživamo, pa koji km više ne škodi, a i blizu je KPD Turopolje, za one koji su tam bili 8)
 
dečki velika pohvala na gostoprimstvu bilo je super.grah je bio jedan od boljih koji sam jeo u zadnje vrijeme pohvala kuharu.još jedna bitna stvar nije bilo pucanja po cijelu noč tak da je mogao čovijek koji dolazi iz daljega na miru prespavati i iči odmoran na put. (y) (y)
 
bilo je super, nažalost kratko sam bio ali ste bili odlični 8)
 
brunoimotor said:
dečki velika pohvala na gostoprimstvu bilo je super.grah je bio jedan od boljih koji sam jeo u zadnje vrijeme pohvala kuharu.još jedna bitna stvar nije bilo pucanja po cijelu noč tak da je mogao čovijek koji dolazi iz daljega na miru prespavati i iči odmoran na put. (y) (y)


Sve je to ljepo Brunći, al ja sam došo negdje oko 12 i tvoji decki su mi rekli da si se jako umorio te da si se pospremil v šator!  :jesus:
Šteta, baš sam te htio vidjet!  (y)

Dečki bilo je super, i mi smo nažalost bili kratko. No pivice smo si spili (barem neki) i via Zg =)
Vidimo se pak a skorije i v pabu  (y)