Twin Horn susret No2,3 fotke?

z-1000mk

New member
Zanima me ako netko ima fotke sa drugog ili trećeg moto susreta u Puli.
Konkretno me zanima stroj kojeg su donjeli Englezi koji su statirali u mad-maxu 2.
Radi se o mehaničkom-hidrauličnom tigru pogonjenom Citroenovim 2cv motorom, nažalost izgubio sam te fotke a trenutno imam volje raditi nešto slično...Hvala! :mrgreen:
 
ja imam neke fotke od tih engleza... neznam da li je na slikama baš to što tražiš!?
...ali ima jedan mali problem,slike nisu na cd-u ili tako nekakva moderna tehnologija.... :wink: to su one klasićne stare fotke... kako da ti pomognem(ne kužim se baš previše u computer pa neznam kako se to može riješiti) :misli:
 
nr.9 said:
ja imam neke fotke od tih engleza... neznam da li je na slikama baš to što tražiš!?
...ali ima jedan mali problem,slike nisu na cd-u ili tako nekakva moderna tehnologija.... :wink: to su one klasićne stare fotke... kako da ti pomognem(ne kužim se baš previše u computer pa neznam kako se to može riješiti) :misli:

skeniraj ili posalji mu film sa slikama pa nek si sam izradi slike.
 
Imaš skener?
 
z-1000mk said:
Imaš skener?
skener??? imam nešto na poslu što baš i ne radi najbolje ali....ja te slike prvo moram naći !!! :wink:
..riješiti ću ti to nekako obečajem !!! 8)
 
Može, nije hiča makar ja po njih dodjem, ili kod starih rokera... (y)
 
...može....ja ču naći slike pa se vidimo u Umagu kod staaarih rokera !!!  (y)
 
z-1000mk said:
Zanima me ako netko ima fotke sa drugog ili trećeg moto susreta u Puli.
Konkretno me zanima stroj kojeg su donjeli Englezi koji su statirali u mad-maxu 2.
Radi se o mehaničkom-hidrauličnom tigru pogonjenom Citroenovim 2cv motorom, nažalost izgubio sam te fotke a trenutno imam volje raditi nešto slično...Hvala! :mrgreen:


ne znam iz koje godine ovo datira,......i sa kojeg po redu je to partija twin horna...kako nadjem u kompu nesto drugacije...nastojat cu ti to........dati na uvid :LOL:
 
Tnx. but to su pile od naših dečki Aješa i Tibora (ak se ne varam), a ja baš tražim od Engleza kaj su bili na gostovanju...

Svejedno tnx. (y)

P.S. Dobra ti je fotka Sv. Donata na avatar, di si je skinuo...  :shock:
 
z-1000mk said:
Tnx. but to su pile od naših dečki Aješa i Tibora (ak se ne varam), a ja baš tražim od Engleza kaj su bili na gostovanju...

Svejedno tnx. (y)

P.S. Dobra ti je fotka Sv. Donata na avatar, di si je skinuo...  :shock:
[/quote

sve za pet :LOL:...

i samo informacije radi...........I am women...... (y)......Donat sam slikala......... :misli:
 
eat, drink, man, women... (y)

I ja sliko jednu... :mrgreen: