Two brothers racing iskustva

Igor636

New member
Pozz..dali je imalo ko ovaj auspuh i kakav je po vama a i cijena mu nije bas mala 600$ naravno na 1000ccm ona verzija cat eliminator?
 
suplja cijev ko i ostale :mrgreen:..al dobro se cuje :LOL:..kvalitet 4..ako ti se svidja kvalitet i cijena uzmes..neznam dali imaju za EU sa homologacijom :misli:
 
Kvalitet je skoro 0 ne 4....
i tu se ljudi zahebu pa kupe, pa onda mi pocesto imamo dosta posla da upasemo, to se odnosi na full sisteme...pocesto kutevi ne pasu...

Slip ili bolt on, kako tako, malo moras ponekad natezati na ovim ispusima koji stoje ispod motora..
Rekao bih 20% kvalitete od akrapa  za 50% cijene od akrapa...
zvuk je drven, tvrd, glasan poradi predebelih i pretvrdih materijala, spjevi aluminija  i karbone se raspadnu brzo pogovvo na v2 motorima...
 
Ja sam ga imo na cbr600rr i obozavao sam zvuk, po meni americki auspusi po tom pitanju nenadjebivi..
Ali za kvalitetu se slazem, karbon brzo posvijetli i pogori, vuna iznutra isto, pa grmi jos jace..
 
DaRRth Vader said:
Kvalitet je skoro 0 ne 4....
i tu se ljudi zahebu pa kupe, pa onda mi pocesto imamo dosta posla da upasemo, to se odnosi na full sisteme...pocesto kutevi ne pasu...

Slip ili bolt on, kako tako, malo moras ponekad natezati na ovim ispusima koji stoje ispod motora..
Rekao bih 20% kvalitete od akrapa  za 50% cijene od akrapa...
zvuk je drven, tvrd, glasan poradi predebelih i pretvrdih materijala, spjevi aluminija  i karbone se raspadnu brzo pogovvo na v2 motorima...

moj je bio na XX 4 u 1 titanium top a grane inox, sve pasalo..poslije sam ga prodo poesebno top...na suzuki k2 momak ga jos ima nista mu nefali ni nakon 10g.. grane su otisle negdje u hrvatsku :misli:...mozda su prije pravili kvalitetnije :mrgreen:
 
Oduvijek sam ih htio imati, prije kad sam imao KLVa, a i sad sam razmišljao o tom auspuhu za GSA, međutim koliko sam vidio on nije street legal, pa sam se nedavno ponovio sa ovim...
 

Attachments

  • IMG-4388ede4886a741c7fb2e0e125c4e631-V.jpg
    IMG-4388ede4886a741c7fb2e0e125c4e631-V.jpg
    25.8 KB · Views: 173
DaRRth Vader said:
Kvalitet je skoro 0 ne 4....
i tu se ljudi zahebu pa kupe, pa onda mi pocesto imamo dosta posla da upasemo, to se odnosi na full sisteme...pocesto kutevi ne pasu...

Slip ili bolt on, kako tako, malo moras ponekad natezati na ovim ispusima koji stoje ispod motora..
Rekao bih 20% kvalitete od akrapa  za 50% cijene od akrapa...
zvuk je drven, tvrd, glasan poradi predebelih i pretvrdih materijala, spjevi aluminija  i karbone se raspadnu brzo pogovvo na v2 motorima...

Jucer montirao komplet leo vince...prva dva sata sam bio uvjeren da to nije za taj motor  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
moj je bio na XX 4 u 1 titanium top a grane inox, sve pasalo..poslije sam ga prodo poesebno top...na suzuki k2 momak ga jos ima nista mu nefali ni nakon 10g.. grane su otisle negdje u hrvatsku :misli:...mozda su prije pravili kvalitetnije :mrgreen:
Kako rekoh pocesto... to znaci ne uvijek... nekad  pase bez beda....
boRRis929 said:
Jucer montirao komplet leo vince...prva dva sata sam bio uvjeren da to nije za taj motor  :mrgreen:
I to znam....

Uistinu jedino Akrap stima bez frke i pokoji joshi... ostalo je za DIY sistem jer platiti nekoga dva tri sata da ti smontira auspuh na redni motor je ludilo... bar je tu tako...nekidan je lik platiio montazu na tracera 900 4 sata sto je !!. X 480 ... a zasto... kupio neko talijansko super jeftino, full sistem za cca 1000 dolara dostavljeno...i to sa crnim granama 😂  , ssve pase osim kutova 😂😂😂😂 pa malo zarezi, pa malo zavari, pa opet...
 
ja ih imam na motoru,stari 11 godina i nista raspalo,zahrđalo,sjebalo kako ovdje neki pišu

nisu street legal ali jbga ovo je balkan
 
mario x said:
ja ih imam na motoru,stari 11 godina i nista raspalo,zahrđalo,sjebalo kako ovdje neki pišu

nisu street legal ali jbga ovo je balkan
Smijes reci koji su to neki.... bar sto se mene tice...  :mrgreen:  uvijek pisem samo na osnovu svog iskusta a to da ih vidim na stotine shebanih godisnje... :wink:
Sredju said:
Posto je sat u ovlastenom servisu kod vas doli?

Ovdje je 110 Eura.

Dzabe.... kod nas u firmi to ovisi i o brendu ali ide od 120 za yamahu sto je najjeftinije do 160 za prave motore marke BMW...sto je logicno...
Ne znam znate li da svaki majstor ovdje mora  imati svoj alat i to ga definira sto moze raditi... oni s osnovnim alatom sarafaju po japanerima... mi sa $$$$$$ alata sarafamo bolje pile....
Radiona naravno ima  svoj setove specijalnih tvornickih alata i alata specijalne namjene...
 
E sad me zanima di se mozes narucit ili vidit cijena akrapa s cijevi umjesto katalizatora..ako two brothers nije bas neki da se uzme pravi auspuh hehe
 
Igor636 said:
E sad me zanima di se mozes narucit ili vidit cijena akrapa s cijevi umjesto katalizatora..ako two brothers nije bas neki da se uzme pravi auspuh hehe

http://migomoto.hr/shop.asp?IDKat=1&IDStr=236201026303473
 
Kad vadim katalizator i uzmem ovaj akrap https://shop.revzilla.com/motorcycle/akrapovic-slip-on-exhaust-suzuki-gsxr-1000-2009-2011 dali moram uzimat jos onu dodatnu cijev umjesto cat. Ili je dovoljno ovo sto ide uz to ona cijev sto ima otvor za lambda sondu itd..
 
https://photos.app.goo.gl/kLBCH3SpaJfX5CXk1
https://photos.app.goo.gl/qCVv6ydfKG88wyWb2

evo to je taj pa puta 2
 
motor ili auspusi?

motor nemam zamjerki osim što je bila crknula pumpa od goriva i alarm me malo zezo dok ga nisam neutraliziro :mrgreen:

auspusi bez greške,ugodni čisti duboki zvuk