Tzr 50

sin 93

New member
ono kad neko sa 24god kupi TZR 50 nije sasvim čist u glavi.. ali ja sam i to uspio napravit, ono "fino i uredno stanje" barem izvana, unutra druga priča.. 2004.god, 16oookm dok je sat radio

na njoj mjenjani semerinzi, mala korpa kvačila, lamele, generalno.
što se toga tiče motor bi trebo ič normalno, ali nikako ne ide preko 6ooo obrtaja. tj ide do neki skoro 7 i tu počinje lupkanje blokade.

na njoj je org CDI, org auspuh, posjedujem org klip i cilinder u voznom stanju koji je spremljen..

auspuh rezan, sve što je bilo unutra je ostalo unutra, ali prošlom vlasniku je sve ulje prešlo u auspuh kroz semering i ulje se zapeklo u auspuh što sam 2 dana strugo i ribo.. također onaj dovod svježeg zraka je izbačen van i zavarena rupa na auspuhu..

sad imam još jedan CDI skinit sa TZRke 2003.god ali nemam vremena da se bavim sad mjenjanjem pa ako nije samo CDI da opet cjeli "motor" rastavim, a kako uskoro idem na teren motor če stojat do Božića bez vozanja, pa če stojat opet do 4.mj kad se bude moglo malo vozat (makar do stanice za tehnički) i onda če opet tako stojat bez vozanja ali cilj ga je upogonit ovaj tjedan da vrti normalno do 9-10ooo rpm
 
To je dobar motorić,ako iz nekog razloga ne možeš polagat A kategoriju i kupit nekaj malo jače,a nećeš skuter (y) (ja kupio svoju Apriliju kupio sa 22 godine,još nisam mogao polagat A kategoriju,a nije mi se dalo trošit lovu na A2).
Sretno na motoru,i aj stavi ak imaš koju sliku.
 
fali mi 6mj do 24god i polaganja A kategorije, da ne bacam bezveze pare na 3 kategorije..
imam i skuter uvjek neki po mogučnosti kinez ali ovo je čisto eto da izgleda ljepo u šupi zabijen.. kod mene je 4mj i do sad sam prešo oko 4km sa njom..
eo neke 2 slike.. ne da mi se slikavat ga :D

yamaha-tzr-50-cm3-zamjena-slika-81679329.jpg


yamaha-tzr-50-cm3-zamjena-slika-80476554.jpg