u bihač na ćevape sad

emma

New member
dragi i ja bi odradili malu turu po bosni zg ,plitvice ,bihač ,klopica ,šoping ,kladuša ,vojnič, karlovac .pa opet zg ako ima voljnih 091 503 8313. krecemo za cca 1 sat
 
pošto čevapi , da li je zaista toliko jeftiniji špeceraj ?    :mrgreen:
 
Čevapi 20, janko 100-120, pljuge  ronhill 10, cappuccino + cola 12 i tako nekako ja to doživjeh u nekoliko navrata ove godine  :D Koliko je piva nemam pojma, mada su se neki prilično ubili od nje zadnji puta, a to bi vjerojatno značilo da nije skupa  :LOL:
 
Pozdrav Lolo,

budici da planiram sa drustvom slicnu rutu (vjerojatno uz Unu produziti do Kostajnice pa Petrinja-ZG). molim te par informacija gdje su najbolji cevapi u Bihacu i di se moze naci dobra janjetina.
Ima li sto zanimljivo (mast see) na dionici da nam ne bude zao kad se vratimo.
Unaprijed hvala!!!!
 
Janjetina je dobra u mlinu (to ti je malo uzvodno kod Ripača). Dobar je i konobar, koliko god naručiš reći će: bit će vam to malo.
Nizvdno od Bihaća skreni malo kod Ostrožca vidit kulu.
Inače cijela cesta uz Unu je super, i svaku malo slobodno stani divit se krajoliku, uz jeftinu janjetinu.
Odojka ćeš teže nać.
 
Kroz Bihać sam zadnjih godina samo ''projurio'' (ima dosta kamera zato oprez sa gasom) tako da od klope ne znam kakva je situacija. Ima par restića u centru uz samu Unu u kojima smo znali stati pa probaj tamo. Za vidjeti imaš Kapetanovu kulu (44.816907, 15.869210) koja je sada muzeji i prilično je zanimljiva za obići. U Kostajnici imaš utvrdu Stari grad koja je do sada uvijek bila zatvorena  (45.221153, 16.547534). poviše utvrde imaš izletište Djed (45.227275, 16.547607) što znači da se može ponešto i pojesti ali nekak mi se čini da to ovisi o godišnjem dobu i da li je vikend jer sam znao naletjeti da je sve puno, a bormeč i prazno. Ako nećeš ići na Kostajnicu ili ćeš se vračati recimo preko Gline posjeti utvrdu Gvozdansko (45.133391, 16.215782) Utvrda ima vrlo zanimljivu povijest kako daljnju tako i novijeg datuma, nažalost u svakom pogledu je zanemarena .  :wink:
 
zagorivaner said:
Pozdrav Lolo,

budici da planiram sa drustvom slicnu rutu (vjerojatno uz Unu produziti do Kostajnice pa Petrinja-ZG). molim te par informacija gdje su najbolji cevapi u Bihacu i di se moze naci dobra janjetina.
Ima li sto zanimljivo (mast see) na dionici da nam ne bude zao kad se vratimo.
Unaprijed hvala!!!!
kad dolazis od Zeljave, prije ulaza u Bihac, prva gostiona s desne strane
 
Mlin na izlazu iz Bihaca prema Petrovcu, lokacija fenomenalna....
Alga i Kron pored ceste uz Unu / Otoka, Krupa...
Paziti na pružnim prijelazima ima ih dosta...
Btw netko rece da nema odojka :LOL: ali ima pecene prasetine u nekim zonama, samo ako znas citati cirilicu :mrgreen:
 
:misli: meni ćevapi baš i nisu nešto interesantni, ali kad je klopa
u pitanju i idem motorom na tu stranu prema jugu - obično stanem prije Bihaća,
na janjetinu kod Seje, ali moraju rezati što pokažem, tj. hoću ovo/ono  :D a ako nema,
onda u Kostelskom buku, na nešto ispod peke, što opet više voli žena, a ja se složim  :mrgreen:  (y)
 
gianni said:
Mlin na izlazu iz Bihaca prema Petrovcu, lokacija fenomenalna....
Alga i Kron pored ceste uz Unu / Otoka, Krupa...
Paziti na pružnim prijelazima ima ih dosta...
Btw netko rece da nema odojka :LOL: ali ima pecene prasetine u nekim zonama, samo ako znas citati cirilicu :mrgreen:

Dobro zboriš...evo (y) mlin