U čemu je problem...

Status
Not open for further replies.

Ghostrider-SB

New member
..sa ovim  www.motori.hr/forum/index.php/topic,242400.0.html  oglasom ?!  :misli:

Administrator je zaključao i nemože se otključat    :misli:  kakve su to fore  :misli:  ako ti smeta svaki qrac onda ga lipo obriši, prebaci u birtiju ili me bar obavijesti u čemu je problem, a ne te neke dječje fore ko da sam na AB forumu.
 
Topic je glup, kao i većina potražnje motora. Da nije tako i Njuškalo bi ih dozvolilo. :mrgreen: Ja ti ne bi zaključao, trenutno brisanje. :jesus:
 
Znam da nisi ti  :jesus:

Oglas je glup ko i 90% drugih koji prodaju precjenjene drloge  :mrgreen:  ja bar posteno placam  :LOL:  uostalom koji ce mi qrac oglas u koji nemogu otkljucat i nista dodat onda ga brisi  :jesus:  postali ste ko o i AB sektari  :jesus:  :LOL: jel treba i vama taksu placat da opstanete  :mrgreen:
 
KING RR said:
Znam da nisi ti  :jesus:

Oglas je glup ko i 90% drugih koji prodaju precjenjene drloge  :mrgreen:  ja bar posteno placam  :LOL:  uostalom koji ce mi qrac oglas u koji nemogu otkljucat i nista dodat onda ga brisi  :jesus:  postali ste ko o i AB sektari  :jesus:  :LOL: jel treba i vama taksu placat da opstanete  :mrgreen:


to se zove marketing, iznajmis mjesto za reklamu , platis i drobis sto te volja... :mrgreen:
 
KING RR said:
Znam da nisi ti  :jesus:

Ali mislis da sam ja

Nisam i ne budem nikom vise - dao sam ostavku jer mi vas je pun kurac  (y)

Pitaj Strasila
 
Nije precjenjeno ako nađu kupca. Precjenjeno je ovo tvoje što nije oglas nego glupost nad glupostima, svi ste kao neke mange koje hoće samo najbolje a za šaku riže. Kao ono, nekom gori a ja faca imam lovu za odmah. Ma koju lovu kad opet tražite drloge kakve ste jučer prodali. Kupite si jednom nove motore, posudite lovu barem da znate kakav je to osjećaj. :jesus: :mrgreen:

Ako baš hoćeš ispasti faca, zakupi baner na mjesec dana. Plaćanje naravno unaprijed. :mrgreen:
 
mate said:
Nije precjenjeno ako nađu kupca. Precjenjeno je ovo tvoje što nije oglas nego glupost nad glupostima, svi ste kao neke mange koje hoće samo najbolje a za šaku riže. Kao ono, nekom gori a ja faca imam lovu za odmah. Ma koju lovu kad opet tražite drloge kakve ste jučer prodali. Kupite si jednom nove motore, posudite lovu barem da znate kakav je to osjećaj. :jesus: :mrgreen:

Ako baš hoćeš ispasti faca, zakupi baner na mjesec dana. Plaćanje naravno unaprijed. :mrgreen:

Heinekenjaj  :jesus:  ja sam lipo napiso da trazim krampinu  :jesus:  jebe mi se za stanje glavno da je cijena sto niza  :mrgreen:  novo mi netreba, ja sam ionako priprosti pucanin iz selendre  :jesus:  :LOL:
 
Znam ja kako ti tražiš krampinu, dlaka u jajetu je nula bodova za ono što bi htjeli. :mrgreen: Meni si našao priče prodavat...  :LOL: ALi najbolje je što sad kad zaredaju dva, tri sunčana vikenda, onda kreće nervoza i na kraju vam se svidi ono što je tjedan dana ranije bio drlog samo takav. Zato toliko i mjenjate međusobno. :mrgreen:
 
Ja sam zaključao. Zato jer je ono oglasnik, a ne "Dobro jutro".
Mislim da jasnije ne može biti.
 
Eto ga jebi, da sam znao da si ti nebi nist ni pito  :oops:  najdublje isprike sunce moje leeepoooo  :0648:  :mrgreen:  ako nisi preveć gadljiv mogu ti i pusu isprike poslat  :LOL:


Baj d vej jopet trebam tvoje usluge  :jesus:  :LOL:
 
KING RR said:
Eto ga jebi, da sam znao da si ti nebi nist ni pito  :oops:  najdublje isprike sunce moje leeepoooo  :0648:  :mrgreen:  ako nisi preveć gadljiv mogu ti i pusu isprike poslat  :LOL:


Baj d vej jopet trebam tvoje usluge  :jesus:  :LOL:

Moje intelektualne usluge se naplaćuju, može i u Samoborskoj kleti :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.