U Orašje za 1 Maj ?

weekend monster

New member
Nataša i ja bi baš voljeli našu Dragicu odpeljti na izlet preko prvog maja.
Nekako mi se BiH čini naj zanimljivija.
Stoga, zanima me da li netko od šatoraša s foruma ide u Orašje?

Mladen
 
Mene zanima, ali ne vjerujem da je izvedivo, a kako oko Zupanje imam suludu gomilu rodbine, vikend mi ne bi bio dosta...

:(
 
Ajd se predomisli pa pođi s nama.
Mi smo definitivno odlučili da idemo.
U petak poslije posla ili u subotu rano u jutro.
Što se tiće prevoza opreme (ako ti je to problem) zavežemo je za Dragicu pa neka tegli i našu i vašu.

Pozdrav.
 
ja aktivno razmisljam o odlasku u BIH ili Omis (nisam siguran jel isti vikend)

krenuo bi petak popodne
valjda, ako krenem
 
Po nasim saznanjima i Omis pada u isto vrijeme, mi smo se ipak odlucili za Orasje.
Daklem, ja radim do 15:30, znaci planiramo polazak oko 16h.
Bit ce nam drago da imamo drustvo, ako se odlucis javi se.
 
I ja kontam u petak pa se pred vece vratiti u subotu iz Orasija!!!!!Mada imam nekih problema s bebom moram kako znam sve sredit u ovih par dana jer mi je skup u Orasiu veoma drag!!!!!!A inace meni je to 1h voznje normalne......
 
Jedno pitanje jeli neko zna cijenu ulaznice za Orasije jer neki ovde po gradu lupaju neke velike cijene pa se manji broj bikera odlucuje za odlazak!!!!!
 
A rs250 said:
Jedno pitanje jeli neko zna cijenu ulaznice za Orasije jer neki ovde po gradu lupaju neke velike cijene pa se manji broj bikera odlucuje za odlazak!!!!!

mislim da je 10 maraka...to nije puno.
 
Robi HMC said:
A rs250 said:
Jedno pitanje jeli neko zna cijenu ulaznice za Orasije jer neki ovde po gradu lupaju neke velike cijene pa se manji broj bikera odlucuje za odlazak!!!!!

mislim da je 10 maraka...to nije puno.
To je sasvim normalno kao i prije kod nas puca prica da ulaznica kosta 30km to je ipak previsoka cijena.Mislim nisam nikad vidio takve cijene na nasim skupovima....Ja dam sam uspio regat motor(nisam duga prica)isao bi 100% jer od kad znam za motor i Orasije tamo sam ali sta cu.... :(
 
Postovano drustvo, evo samo kratki pozdrav prije puta, mi oko 16h krecemo u Orasje, pa ako nekog put nanese mi ce mo biti tamo pa se javite. Pozdrav
 
Nemojet puno piti sokova i kava. To vam nije dobro za krvotok. Jeste ponjeli kobase i luka? :mrgreen:
 
Bisage krcate.....nekaj smo naucili :wink:
Ne bumo puno pili....bar sokova i kava ne.
Budemo maznuli jedan kebab za tebe :hrana: :piva: :hrana2: :drunk: :biker: :joy: :cool:
 
weekend monster said:
Budemo maznuli jedan kebab za tebe :hrana: :piva: :hrana2: :drunk: :biker: :joy: :cool:

Moze. Ja bum vratio sljedeci tjedan sa tartufima i caffe late vratio uslugu 8)