U Splitu motociklist ozlijeđen u sudaru s automobilom?!

Pa svaki dan netko nastrada, ne vidim smisao da se to piše ako nije riječ o nekom koga svi poznajemo...
 
Tu na sućidru, kraj križanje di je onaj Kerum...

Brat mi govori da nije siguran ali da misli da je kreten s autem izlazija iz dučana i iša priko duple trake i priko duple crte polukružno (znači zač na suprotnu traku) i da se spuca onda motor u njega.... i ja san vidija hrpu policje kada sam dolazija iz škole busom...

sve zbog budale jedne... :x
 
Admin said:
Pa svaki dan netko nastrada, ne vidim smisao da se to piše ako nije riječ o nekom koga svi poznajemo...

pa valjda da saznamo, dali je nastradao netko koga poznajemo??!  :x
 
ALONSO said:
Tu na sućidru, kraj križanje di je onaj Kerum...

Brat mi govori da nije siguran ali da misli da je kreten s autem izlazija iz dučana i iša priko duple trake i priko duple crte polukružno (znači zač na suprotnu traku) i da se spuca onda motor u njega.... i ja san vidija hrpu policje kada sam dolazija iz škole busom...

sve zbog budale jedne... :x
Ne znaš koji je motor?
 
bilo je nesto na radio dalmaciji ali nisan dobro cuja....al mislin da su rekli da je OZLIJEĐEN  :misli:
 
Nike said:
Ne znaš koji je motor?
brat govori da je skuter, kaže da je rascvitan nepripoznaje se jer su sve plastike u komadima, a kaže da je i auto pošteno razbijen. :palacdolje:
 
saznat će se ujutro
 
ALONSO said:
brat govori da je skuter, kaže da je rascvitan nepripoznaje se jer su sve plastike u komadima, a kaže da je i auto pošteno razbijen. :palacdolje:
onda je sigurno išao 60 na sat
 
Valjda će bit sve u redu...

A ima ih i gradskih trkača koji očito žele glavu izgubit...

Danas je jedan "dimia" na zadnjen po splitu na novom gsxr-u.

Moga bi se malo smirit  :wink:
 
PUŠIONA, JEDNI NAS UBIJAJU SLUČANO NEPAŽNJOM A JEDNI NAMJERNO - PAR PUTA U ŽIVOTU SU LJUDI S PRIJEZIROMM U OČIMA VOZILI DRITO NA MENE.  :palacdolje: :palacdolje:

(sorry za velika slova - slučanjo)
 
miro said:
PUŠIONA, JEDNI NAS UBIJAJU SLUČANO NEPAŽNJOM A JEDNI NAMJERNO - PAR PUTA U ŽIVOTU SU LJUDI S PRIJEZIROMM U OČIMA VOZILI DRITO NA MENE.  :palacdolje: :palacdolje:

(sorry za velika slova - slučanjo)
ubiše mi susjeda prošle godine na XTu....čuli ste za to sranje u DUBROVNIKU!
Dakle ,ima ih svugdje :palacdolje:
 
Pivi said:
Valjda će bit sve u redu...

A ima ih i gradskih trkača koji očito žele glavu izgubit...

Danas je jedan "dimia" na zadnjen po splitu na novom gsxr-u.

Moga bi se malo smirit  :wink:
jel mozda neki sminker sa plavon koson bez kacige???
 
Saznao sam da je bio Beverly 500 u pitanju
 
bikerboy said:
kak je dečko kaj je vozio?
nemam pojma, i ovo sam slučajno saznao