U Veneziu na kafućino :)

Roby75

New member
Utorak, 16.10.2012.....slobodan dan....šta nam činit u ovo lijepo sunčano poslijepodne.....13.30 sati.....a šta drugo nego napraviti đir sa jučer zamjenjenim X10 350 za Beverly 350 )... i tako moja draga i ja sjednemo na naš novi X10 i odemo iz Umaga na kafelić ni manje ni više nego na Piazzu San Marco u Veneziju .... Umag - Venezia 210 km....2 h 30 m.....eto nas u Veneziji u 16.30........X10 u čuvanu garažu (15 €/dan) i šetnja svijetskim gradom punim kanala i vode....naroda iz svih krajeva svijeta.... eto nas šetnjom do Piazze San Marco na Cappuccino.....pa dalje Ponte dell Academia i Ponte del Rialto.....a bem, drugo ni nema tu za vijdet.....večerica i pićimo nazat.... krećemo u 20 h da bi u 22.40 bili u Umagu...

X10 ko bombon, 420 km u popodnevu niti nismo osijetili.....jedina zamjerka da sa original vizirom previše udara vjetar.....nadam se da će uskoro stići veći vizir.... za drugo sve 5, udoban, lagan za vozit, tih, bez vibracija....

a uz sve prednosti šta mi je X10 donio najbolja je njegova autonomija.....lampica rezerve pali se na 360 km.....U Umagu smo ga napunili, bili do Venezije i nazat i X10 još ide ))  prijeđenih 420 km sa jednim rezervarom, a koliko je točno litara potrošio vidjet ću sutra kad ga nadopunim.....pretpostavljam oko 13,5-14l.... ))

Dakle, lijepo poslijepodne u Veneziji.....
Trošak: Autoput 18,60 € (9,30 € u jednom smjeru), Garaža u Veneziji 15,00 €, Gorivo cca. 150 kn (20,00 €).....
 
milanche said:
Kako mu je ime? :mrgreen:

još se domišljam, Beverly je bio Ćirko.....a sad X10 hmmm...jel bi too moglo biti Ova X10-tica, ili Ovaj X10? :D Pitanje jel je X10 muškog ili ženskog roda :D
 
milanche said:
Ovaj Piaggio X10 :mrgreen: da ti olaksam,daj mu ono kao Vanja ili Andrea to moze biti i jedno i drugo

...evo... idem u duboko razmišljanje kako GA nazvati :) :021:
 
Imaš koju sliku sa putovanja ak je već rublika putovanja? Il reklamiraš X10?
 
Direktor said:
Imaš koju sliku sa putovanja ak je već rublika putovanja? Il reklamiraš X10?
 

heheh, ma ne reklamiram niš :) a slikice iz venecije imam samo dvije, a nigdje na njima X10 nego samo moje drage :)) ali u Veneciji smo stvarno puno puta bili pa nije nam do nekog slikanja....Imam slikica sa putovanja u 9.mjesecu po Italiji, Crnoj Gori i Bosni....sa Beverly-jem...

obečajem drugo putavanjce slike sa skuterićem :)
 
Ja da zivim tako blizo venecije svaki vikend bi isao na kavu,sala :mrgreen:
Ja sam prosle godine bio i prijedlog je da je posjetite ,ako uopce ima netko tko nije bio,jer prognoziraju joj da ce otici u k....
Dobro direktor kaze treba nam slika....