Ubojica na slobodi

Srki

Well-known member
potajno, bez javnog obrazloženja, pušten kući, da uživa u svom životu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-ovo-je-hrvatska-pravda-macesic-pijan-usmrtio-mladica-u-zatvoru-proveo-tek-13-mjeseci/857226.aspx



Srki
 
Nevjerojatno  :shock: :shock: . Zanima me kad bi izašao da je ubio nekog člana obitelji od tih sudaca i ostalih lopina.

:eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
 
Onaj drugi je fundal dvoje talijana i dobil uvjetnu  :palacdolje: čim veća količina love tim veća šansa za manju kaznu  :palacdolje:
 
pravda je za sve jednaka..jbg.,neku su ipak jednakiji..
pogledaj ono govno od Horvatincica, Cacica,..nastavite niz
o sucima stvarno nemam rici..gnjide bez imalo srama..da ima ko dovoljno lud,neki maskirani osvetnik ko iz filmova pa da rijesaje ovakvu gamad..to nam triba.. (y)
 
taj maskirani osvetnik bi dobio jebenu kaznu, policija prvenstveno služi da zaštitu krupnog kapitala  :wink:
 
Lolo said:
taj maskirani osvetnik bi dobio jebenu kaznu, policija prvenstveno služi da zaštitu krupnog kapitala  :wink:
on bi bijo nevidljiv,svima osim onima koje trazi..niko nebi moga njemu stavit soli na rep..
 
čačić , horvatinčić i ovaj ... ekipica...

batebokisus da sam se ja kojim slučajem škodilakom piknul u mađare... mene bi u guzu pikali v mađariji v ćuzi jedno 15 godina.....
 
Matek said:
čačić , horvatinčić i ovaj ... ekipica...

batebokisus da sam se ja kojim slučajem škodilakom piknul u mađare... mene bi u guzu pikali v mađariji v ćuzi jedno 15 godina.....
minimum.. :mrgreen:
 
sitin se uvik onog slucaja iz MA od prije mozda desetak godin,kad je oni mulac u cacinom bemveju ubija dvi cure na plocniku..za kaznu je dobija skolovanje u svicarsku..pa to je za metak u glavu sucu,bez sudenja..
 
Kazneni zakon predviđa puštanje na uvjetni otpust u slučaju odslužene polovine kazne. Uz to još idu one floskule tipa; da mu je ponašanje bilo dobro, da se vidno kaje itd, itb.
U praksi se to dosta često i dešava (neki standard je da zahtjev zatvorenika prvi put odbiju, pa nakon par mjeseci kad stekne pravo na novi zahtjev, prođe).

Ali rješenje kojim se određuje taj uvjetni otpust bi moralo biti obrazloženo, i ako već ne svima, svakako mora biti dostavljeno/dano na uvid obitelji poginulog, koji imaju pravo sudjelovati u postupku.

Zanimljivo da jedan propali poduzetnik čak i u današnje vrijeme teži dovoljno da se radi njega ljudi na odgovornim mjestima zajebavaju.
 
LALA3 said:
sitin se uvik onog slucaja iz MA od prije mozda desetak godin,kad je oni mulac u cacinom bemveju ubija dvi cure na plocniku..za kaznu je dobija skolovanje u svicarsku..pa to je za metak u glavu sucu,bez sudenja..


Ja sam se jednom žalio na oduzimanje vozačke (cuga) pozivajući se na tu presudu.
Kopirao obrazloženje i za svaku stavku koja je njemu navedena kao olakotna, dodao zašto se odnosi i na mene.
Najbolji dio mi je bio da je iz društveno poželjne obitelji...onda sam usporedio podatke svojih roditelja i njegovih, pa tvrdio da sam ja iz još društveno poželjnije obitelji.

Nije prošlo. Ali izganjao sam zastaru.

 
Nista cudno, kakva nam drzava takvo nam pravosudje!
 
par clanaka u novinama, neki ljudi zgrozeni, vecina vec naviknuta i tako to prolazi. nikom nista.
dok ne padne par glava, nebu se to promijenilo...
 
LALA3 said:
sitin se uvik onog slucaja iz MA od prije mozda desetak godin,kad je oni mulac u cacinom bemveju ubija dvi cure na plocniku..za kaznu je dobija skolovanje u svicarsku..pa to je za metak u glavu sucu,bez sudenja..

  Makarani će znat bolje,  ali ako me sjećanje služi BMW Z3 je bio njegov (tj čača kupio) a čača je inače bio poznati "trgovac" cigaretama iz doba Domovinskog rata, vlasnik nekog hotel u Makarskoj... nije  točno da je mali prošao skroz lišo, trebao se javljat telefonom iz Švicarske svom socijalnom radniku i to jednom svake sedmice.
  I ona rukometašica koja je zgazila ženu na pješačkom i pobjegla a poslije su utvrdili da je bila pijana je dobila uvjetno... 
 
 
 
 
oceangoing said:
  Makarani će znat bolje,  ali ako me sjećanje služi BMW Z3 je bio njegov (tj čača kupio) a čača je inače bio poznati "trgovac" cigaretama iz doba Domovinskog rata, vlasnik nekog hotel u Makarskoj... nije  točno da je mali prošao skroz lišo, trebao se javljat telefonom iz Švicarske svom socijalnom radniku i to jednom svake sedmice
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Pa jel znaju suci kolike su cijene roaminga???

Biće mu jadan, društveno prihvatljiv ćaća na prosjački štap doša.
Osim ako mu država nije plaćala telefonske račune (ni to me ne bi iznenadilo).

:no:
 
ajde nemojte zajebavat ...sve ovo sto ste napisali stoji ...ali cacic ....

coviku se dogodilo sto se svakome ko vozi nedaj boze moze dogodit...zasra je ...odlazi je na sudenje u madarsku...odleza je kaznu kakva bila da bila ...cak je radi toga i izgubi poziciju prvog potpredsjednika vlade  :mrgreen:...onda ga je jos i pusicka naguzila politicki  :mrgreen:

sad potegnite paralelu sa hernandijem ...

tako da po meni cacic ne ide u isti kos sa ovim prije navedenim moronima  8)

 
tl1000 said:
tako da po meni cacic ne ide u isti kos sa ovim prije navedenim moronima  8)

ne ide po tome kako je odgulio/popušio
ide po bahatosti
 
čačić se bahatio u autima odnekada i to je gnjus kakvog nema..i lopov i cigan i najveći ljudski šljam...

mogao je on malo popušit pimpeka politički i pustit koju suzu za mađarima al to ne umanjuje činjenicu da je to napravio neki obični smrtnik nebi golf v ćuzi igral 2 meseca pa doma.... dugo bi taj gulil...



 
clox said:
ne ide po tome kako je odgulio/popušio
ide po bahatosti
to je nesto sasvim drugo ,ipak je on politicar a oni to imaju po defaultu  :mrgreen:
Matek said:
čačić se bahatio u autima odnekada i to je gnjus kakvog nema..i lopov i cigan i najveći ljudski šljam...

mogao je on malo popušit pimpeka politički i pustit koju suzu za mađarima al to ne umanjuje činjenicu da je to napravio neki obični smrtnik nebi golf v ćuzi igral 2 meseca pa doma.... dugo bi taj gulil...
mislis  :misli: :mrgreen:

a i zar nije bila godina u cacica  :misli: