Ubrzani program Autoskola

bananaroot

New member
Pozdrav,

zanima me postoji li nekakav ubrzani program za A kategoriju (posjedujem B), znao sam pred koju godinu vidjeti da neke autoskole imaju 8dana intenzivniji program cijenom isti kao i standardni, a google nije bas od prevelike pomoci ili sam ja samo nesto sporiji :p Ako imate kakve interesantne linkove ili slicno, slobodno bacite ovdje.

Hvala!
 
imas samo sate voznje a intenzitet ovisi o opunjenosti instruktora. ja sam sve odvozio u nekih 2 tjedna, mozda i manje.. ljeto u zagrebu, nema ni pesa
 
Nema...svejedno cekas hak...mozes ti instruktoru odmah potpisati da si odvozio sate, njemu jos bolje...ja za motor nisam odvozio niti pola sati
 
Odi pitat u par auto skola da vidis gdje je najmanja guzva po pitanju termina. Svaki dan rijesis po blok sat i za tjedan i pol si odradio tih 15 sati. Nakon toga cekas hak na ispit i molis Boga da taj dan ne pada kisa jer ak je kisa onda cekas drugi termin. Sve u svemu, unutar mjesec dana je sve gotovo. Zato ne gubi vrijeme na forumu i pravac auto skola
 
Baš tako, obzirom ima B kategoriju, treba samo odvoziti 15 sati, nije to problem izvoziti u desetak dana...

 
Ja sam za punu A nakon A2 i B otišao na poligon 2 puta,jednom na cestu i vec me cekao ispit,ne vidim sta ce ti ubrzani. Drugo da radis kod 95 i c+e
 
Ak već imaš B kategoriju,onda ne moraš opet polagat propise i prvu pomoć,samo odvoziš 15 sati i ideš na ispit,tak da ti to praktički već je ubrzani program
 
Problem nije autoškola nego je pitanje gužve kod HAK ispitivača. Ja sam čekao mjesec dana od prijave ispita a ispit sam prijavio nakon 5 odvezenih sati.
 
Kao sta sam rekao hak se ceka, a isto tako te u auto skoli ne mogu odmah prijavit na ispit pa da odvozis sate dok cekas tj moras odvozit nesto sati i auto skola mora njima predocit kad si krenuo sa voznjom tj mora biti neki minimalni vremenski rok prije prijave za ispit
 
Da, upravo sam to mislio, da prijave kod HAKa unaprijed pa nastimaju na taj tjedan prije hrpu sati da sve bude kompaktno, ale eto ocito ne ide tako. Teorijski ispit se ne mora pisai, samo prakticni ispit na motoru ako imam B?
 
nema teorije...
al teoretski, mozes odvoziti nuzno za prijavu, cekati ispit i onda ostatak pred ispit samo je pitanje dal ce skola imati termina da te tako ubaci u raspored
 
Ja sam za punu A nakon A2 i B otišao na poligon 2 puta,jednom na cestu i vec me cekao ispit,ne vidim sta ce ti ubrzani. Drugo da radis kod 95 i c+e
Pa ni to se ne čeka, vidiš kako Nepalci... Dođu i već sve imaju.
 
Bude Akcija na Crno jaje...
 
Ma ja bih se napravio lud pa iz Njeme se sletio u RH i sredio ispit za vrijeme godisnjeg, kolega mi evo ovdje pokusava poloziti ispit i pada vec valjda 10ti put teoriju (iako isto ima B) jer su Njemci zajebani, a svake godine je ispit sve zajebaniji i zajebaniji. Da ne kazem da kosta kao cijeli motor. E sad jel moguce tako sto odraditi je isto pitanje, imam adresu i ovdje i u Hrvatskoj (boraviste/prebivaliste), B kategoriju na hrvatskoj vozackoj, pa bih jako volio jos jedan A dodati i vjetar u kosu (dok ju jos imam)
 
Ako imas jos uvijek HR vozacku, onda mozes. Ako imas Njemacku vozacku, onda mozes tek kad si duze od pola godine odjavljen tu u Njemackoj a prijavljen u HR.
Ja sam prije 3 godine tu nanovo morao polagati A kategoriju jer mi ju 2016te kad sam dosao u DE nisu priznali (prebacivao sa BiH vozacke). Polozio sam i teoriju i voznju iz prve, tako da ne kuzim sta ti je kolegi bilo tako tesko. Sto se tice teorije, stavis aplikaciju koju dobijes u autoskoli na mobitel, zatvoris se preko vikenda u sobu i samo bubas simulaciju ispita dok ne izvrtis po 10 puta u komadu sva pitanja tocno. Sto se voznje tice, moras znati voziti i tu ti nema nikakvih fora.
Da ne bude da serem, i kcerka mi je isto tako sve iz prve polozila prije godinu dana.