Udruga Eurobiker i MK Brod

varadero10

Member
pozivam sve koje zanima ta udruga da se obrate na forum moto kluba brod.     silvio stavi koju sliku ireci koju pametnu.
 
Pa dobro o cemu se radi uopce?  :misli:
 
http://www.motoklubbrod.com/brodski-bikeri-vec-u-europi.asp

a za one koji žele znati više

http://www.eurobiker-charity.de/
 
Silvio said:
http://www.motoklubbrod.com/brodski-bikeri-vec-u-europi.asp

a za one koji žele znati više

http://www.eurobiker-charity.de/

      Vidio puno poznati lica  (y)
 
jel moze sto konkretnije da se objasni?znam kakva je organizacija,ali kako pristupiti?gdje,kada,kako?hvala
 
motoklub brod je pristupio eurobikerima kao skupina.radi se o organizaciji koja djeluje isključivo kao humanitarna.sve informacije se mogu dobiti na internet stranici moto kluba brod.prije par dana donirali su brodsku bolnicu,karitas i jedan nogometni klub.vrijednost donacije je bila cca.400000eur.ljudi svojim djelovanjem pokusavaju bikere pradstaviti kao ljude širokog srca i voznju motorom iskoristiti za pomoc drugima.
 
molim vas da se držite naslova iz teme.
 
naslov je euro biker sl. brod :misli:
sad će sigurno naplačivat ulaz u eurima!!!!
 
administrator ako je čitao tekst je pročitao da su članovi mk brod ujedno ičlanovi eurobikera.jedno pitanje?ZAŠTO PROMJENA NASLOVA?
 
Koliko je meni poznato da je MK Brod jedini klub sa naših prostora član asocijacije Eurobiker i na tome  :naklon: :naklon: :naklon:
a naplačivali oni u eurima ili kunama, vidimo se dogodine (y)
 
RRZagreb said:
Koliko je meni poznato da je MK Brod jedini klub sa naših prostora član asocijacije Eurobiker i na tome  :naklon: :naklon: :naklon:
a naplačivali oni u eurima ili kunama, vidimo se dogodine (y)

Šta je je. Podržavam gore navedeno. (y)
 
varadero10 said:
motoklub brod je pristupio eurobikerima kao skupina.radi se o organizaciji koja djeluje isključivo kao humanitarna.sve informacije se mogu dobiti na internet stranici moto kluba brod.prije par dana donirali su brodsku bolnicu,karitas i jedan nogometni klub.vrijednost donacije je bila cca.400000eur.ljudi svojim djelovanjem pokusavaju bikere pradstaviti kao ljude širokog srca i voznju motorom iskoristiti za pomoc drugima.
Sve je to lijepo i podržavam takve akcije samo smo mi daleko od toga.  A organizaciju vidiš kad ti treba ekipa za betonažu. :mrgreen:
 
varadero10 said:
administrator ako je čitao tekst je pročitao da su članovi mk brod ujedno ičlanovi eurobikera.jedno pitanje?ZAŠTO PROMJENA NASLOVA?


odgovor ti je ovdje :

MAJK said:
naslov je euro biker sl. brod :misli:
sad će sigurno naplačivat ulaz u eurima!!!!

jer je nejasan i ljudi nemaju pojma o čemu se radi. trebao si malo više truda uložit u temu, pa ispravki ne bi bilo. ako smatraš da je drugačiji naslov prikladniji, javi na pp pa ćemo promijeniti.

 
ajmo polako  :)
pokušat ću ukratko i što jasnije!

Eurobiker - međunarodna udruga osnovana 2003. godine u Njemačkoj koja si je kao osnovne ciljeve postavila povezivanje naroda i kultura kroz 
              vožnju motociklom.U posljednjih nekoliko godina članovi Eurobikera istaknuli su se organiziranjem mnogobrojnih radionica, seminara i 
              dugih putovanja, među kojima se najviše izdvajaju humanitarne akcije a humanitarna pomoć namijenjena je najugroženijima, ponajprije 
              djeci!

e sad kakva je veza između MK Brod i Eurobikera  :misli:  :D

Eurobikerima su se dosad pridruživale nacionalne udruge motociklista i skoro da nema zemlje u Europi gdje nemaju svoju sekciju.Vodstvo Eurobikera ocijenilo je rad Moto kluba Brod dovoljno kvalitetnim i ozbiljnim te su primljeni u udrugu kao ravnopravni članovi.

dakle 2007g Moto klub Brod postao dio velike Eurobiker obitelji.Osnovana je Hrvatska nacionalna sekcija Eurobikera.Predsjednik Eurobikera za Hrvatsku postao je Zlatko Blaževac-Abaz, dopredsjednik Moto kluba Brod.

i na kraju što to znači za sve motoriste u Hrvatskoj

Predsjednik Eurobikera Andreas Kimmel u svom je obraćanju naglasio kako je njihova udruga jedina koja kroz vožnju motociklom pomaže integraciji Europske unije pod motom Pokretljivost povezuje kulture i granice. - Na motociklu su svi jednaki, bez obzira na to čime se tko bavi. Gdje god se nekom bikeru nešto dogodi, u Hrvatskoj, Kini ili Japanu, svagdje će se naći prijatelj koji će mu pomoći.

Dakle u planiranju svojih nekih budućih putovanja nije loše imati telefon ili nekakav kontakt ljudi koji su vam spremni pomoći u pronalasku smještaja ili u slučaju kvara ili nedaj bože nečeg goreg (pada,prometne nezgode i sl)

Također bilo tko u Hrvatskoj prethodnim kontaktiranjem MK Brod i gosp.Zlatka Blaževca može se pridružiti Eurobikerima na njihovim putovanjima.
U svojim dosadašnjim humanitarnim putovanjima članovi Eurobikera posjetili su Rusiju, Rumunjsku, Ukrajinu, Albaniju, Bugarsku ....
Jedan od sljedećih velikih planova Eurobikere vodi na Ride of tolerance u Južnu Afriku, a putovanje će trajati od 26. prosinca 2009. do 9. siječnja 2010. godine.

nadam se da je sad jasnije!
 
Ja znam da se bikeri ne hvale sami nego njih drugi hvale, ali stvarno je jako malo ljudi na forumu koji znaju za asocijaciju Eurobiker, a obzirom da je to stvarno hvalevrijedno i da ste jedini koji su u toj asocijaciji ne preostaje vam ništa drugo nego da se sami hvalite :D
Malo pričice o tome što je Eurobiker nedavno napravio za Brodsku bolnicu, opčenito o radu, itd. nebi bilo na odmet (y)
 
skuco said:
Sve je to lijepo i podržavam takve akcije samo smo mi daleko od toga.  A organizaciju vidiš kad ti treba ekipa za betonažu. :mrgreen:

Imam neku betonažu doma, tj. žbukanje pa jel bi ti u moju organizaciju :mrgreen: