UDRUGA VMAX VOZAČA HRVATSKE-"CROVMAX" NA TV-U

Mrs.O

New member
UTORAK, 26.06.2007, HRT1,EMISIJA GLOBALNO SIJELO, EMISIJA POČINJE 20:10 I TRAJE DO 20:40.

Pogledajte prilog o našoj maloj ali probitačnoj udruzi  :D...
 
Emisija odgledana, super ste to izveli, bravo!  (y)
 
To Mrs.O: znam da si snimala prilog, ajde ga prebaci na comp i postavi ga ovdje da ga svi vidimo koji nismo imali prilike pogledati, a jako nas zanima
 
vukopas_duschan said:
To Mrs.O: znam da si snimala prilog, ajde ga prebaci na comp i postavi ga ovdje da ga svi vidimo koji nismo imali prilike pogledati, a jako nas zanima
U pripremi je to što tražiš a u međuvremenu možeš pogledati reprizu danas u 16:10  :D
 
Hvala svima na čestitkama  (y)
 
Vidio emisiju, svaka čast  :naklon:

Dečki i nisu bili nekaj ali ti si bila  :bilder: :bilder: :bilder: Oni su prema tebi  :bebica: :bebica: :bebica:

Stvarno cijenim V-max kao motor i ikonu  (y) da ne vozim VFR-a vozio bih V-max. Prvi put sam ga vozio prije 6 - 7 godina i motor je zakon. Prijatelj mi vozi V-max od pokojnog Zorana i probao sam i taj motor - svaka riječ je suvišna...
 
Mrs.O you are the best !!!   

... oli, svaka ti čast ...da te nema trebalo bi te izmisliti  :mrgreen:
 
sve super... vidi se da ste dobro uputili novinara, ali ona primjedba o "dva grobna mjesta" mu stvarno nije trebala

Mrs.O rules (y)
 
Tko nije stigao vidjeti eto stavih filmić na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=1pmwWgFHL9U.  :D

... Slažem se za grobna mjesta ali eto da mu se oprostiti  kao i za Vmax-ovih 1600 kubika i za još par stvari ali nećemo cjepidlačiti ...  :D

Samo nažalost ima jedna vijest vezana za Robija. Eto upravo se javio da je zatuko maxa u neki auto koji nije stao na STOP !!. Sva sreća nije mu ništa ali je motor izgleda totalka.  :( :( :(