Ugradnja USB utičnice na Versys.

napisao si ve dolazi, ja sam to pročitao kao ne dolazi, osim ako nisi mislio napisat već dolazi, onda nema nikakvih problema.
moja isprika... ocito tipkovnica guta slova :mrgreen:
trebalo je biti VEC dolazi sa osiguracem
 
a di je taj osigurac? na kucistu punjaca? i sta ce se dogodit kad ti probije vlaga negdje na taj kineski buzir, ili se oguli jer je provucen ispod neke plastike i nije ucvrscen kako treba i napravi kratki spoj? oce taj osigurac izgorit?

ne kazem da se to ne moze slozit po ps-u u kucnoj radinosti i bez ovlastenog servisa, al ako ti nije jasno sta pricam onda radije nemoj...
 
a,jeste prstrasiliusrali covika...daj svrati do mene,za 22 minute ćemo to nabacit...
 
@Paf nekad ih je bolje malo pripast, da shvate ozbiljnost situacije :mrgreen: ima san jednog susida koji mi je objašnjava kako je najlakše spajat struju i to može svak, imaš jednu žicu šta dolazi, i drugu šta se vraća nazad i to je to :ROFLMAO::ROFLMAO: može i tako, možda se neće nikad ništa dogodit, ali samo pukom srećom... kolko vam je puta izgoria bilo koji osigurač na motoru? vjerojatno nikad, jel to znači da ih za k* stavljaju u tvornici i da ničemu ne služe?

a kad se nema šta pametnije za reć onda se vata doslovno za svaku rič (ovlašteni servis) i odma teorije zavjere jer naravno sve su to fušeri i lopovi...

dobro ti je Paf reka, složi se to za 22 minute bez filozofije, neko ko zna bar nešto minimalno o struji i ne daje okolo savjete da uzmeš žicu i spojiš direkt na aku...
 
  • Haha
  • Like
Reactions: JosipS and Paf
Koliko vidim u user manualu (doduše od novijeg Versysa), pa se nadam da je tako i na starom, postoje naprijed, iza fara već predviđena mjesta za spajanje USB priključka, grijanih ručki, maglenki i tako to...Probat ću naći neki user manual za Versys 2007., pa provjeriti.
 
Koliko vidim u user manualu (doduše od novijeg Versysa), pa se nadam da je tako i na starom, postoje naprijed, iza fara već predviđena mjesta za spajanje USB priključka, grijanih ručki, maglenki i tako to...Probat ću naći neki user manual za Versys 2007., pa provjeriti.
Imas ispod fara,ili sa strane fara...zavrsetak plus i minus,otvoris poklopac,samo trebas staviti osigurac,i imas dovod rjesen...odatle spajaj sta god oces,sve je osigurano...
 
  • Like
Reactions: Zdravac1974