Ugradnja xsenon na yamahu x max

mogu samo reci da ne kupujes kod nas po oglasnicima, jer se nađe duplo jeftinije preko ebaya  (y)

koje su zarulje na njemu?
 
mislim da je h7 u pitanju, iz Osijeku sam pa sam čuo od lika da je kupio na koridoru H7 K8000 i stavio na atlantic 500 meni izgleda super nije onako kirvajski
 
u osijeku se kaze kirbaj  :mrgreen:

sve preko 250kn je skupo, ak ne budes mogao nac za tu lovu, javi se  (y)

 
e prijatelju sad si me pročitao i otkrio, živim 7 g u Osijeku ali neke riječi još vučem iz svog kraja, javim se , jel teško isto za ugradnju sam svoj majstor?
 
nije

najveca zajebancija (ako nema predviđeno) gdje postaviti ballaste

sve ostalo je lako, skinu se original zarulje, ubodu se xenon zarulje, i međusobno se pospajaju, ser. instalacija, zarulje i ballasti, imas ono 5 zica po faru
 
bojan3000 said:
a valjda ću znati,u nedjelju kad sam skidao akumulator vidio sam da ima mjesta u tim maskama
ili u pretinac ... tamo sam ga ja postavio na bivši bev
 
ne znam koliki su ti balasti , ali ima nekog mjesta u masci koliko sam vidio skidajući akumulator.kada kupim i ako Bog da namjestim javim se s rezultatima
 
bojan3000 said:
ne znam koliki su ti balasti
jbg, ja sam imao jedan, veličine kutije cigareta ...postavio ga u pretinac a iz njega žice vode do žarulje...
Bar u mom slučaju,nemaš što krivo spojiti ...
 
ako je H7 u igri, onda je to plug'n'play ...  (y) (y)

možeš zajebati jedino ako si retardiran ...  :LOL: :LOL:
 
Pa društvo da prijavim da sam nabavio xsenon za 140,00 kn H7 K8000 i isti danas ugradio u mašinu i kao što je netko naveo isto je vrlo jednostavno za ugraditi ,sutra ako Bog da dobrog vremena napraviti će se i vožnja nakon dva mjeseca apstinencije.....
 
DamiR6 said:
jel to za jedno svjetlo (jedna žarulja,jedan balast...) ?
ma za 140kn,dobijes dva balasta,dvije zarulje i jos jednu zarulju ako jedna crkne (y)
 
malaga se malo zabavlja,to ti je jedna žarulja i jedan balast, pošto mi se kratko svijetlo ugasi kad na prekidaču stavim duga ugradio sam samo za kratko svijetlo.Kolika je razlika po mraku saznati ću na proljeće pošto sam upravo odradio zadnji đir u godini skinuo akumulator i parkirao fen da miruje do proljeća.
 
malaga said:
ma za 140kn,dobijes dva balasta,dvije zarulje i jos jednu zarulju ako jedna crkne (y)

može meni 3 seta onda odmah  (y)

ma ja bi sebi stavio za dugo i kratko svjetlo..nije problem spojiti nego da to valja nečemu..

igor.sb jel ima šta kod tebe od ksenona?  (y)