UHBM IST. SLAVONIJA - Moto susret za Veljka Marića VINKOVCI (30.06. - 01.07.)

Added to Calendar: 30-06-12, 01-07-12

kutchkica1 said:
hvala svima što ste bili.... potrudili smo se da nikome ništa ne fali...
Unatoč prijetnjama i lošim željama.....Skidali ste nam znakove po cesti, poslali inspekciju.... ali eto samo mogu reći...NISTE USPJELI u svom naumu!!! bilo nam je fenomenalno!!!!  :LOL:
Ma hvala vama na gostoprimstvu...bio sam u petak i subotu i ničim se nisam osječao ugrožen a kamoli šta drugo... šteta što je odaziv branitelja motorista bio slab ali valjda je vručina odradila svoje... međutim tako je bilo i u ljeto 91.
 
jbg..moji su imali najbolju namjeru doći ..ali ..jednog pokočilo  :( drugi izgubio ključ od motora, treći imao neodgodiv posao a moja malenkost bez motora neko vrijeme  :palacdolje:
 
antep said:
jbg..moji su imali najbolju namjeru doći ..ali ..jednog pokočilo  :( drugi izgubio ključ od motora, treći imao neodgodiv posao a moja malenkost bez motora neko vrijeme  :palacdolje:
  :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:
 
zvonko situm said:
Ma hvala vama na gostoprimstvu...bio sam u petak i subotu i ničim se nisam osječao ugrožen a kamoli šta drugo... šteta što je odaziv branitelja motorista bio slab ali valjda je vručina odradila svoje... međutim tako je bilo i u ljeto 91.


i nismo se sreli... pa ko dva neznanca :p :misli: