ukljucio bi se na rasprave Pending

varadero10

Member
posto vec dugo godina pratim forum,htio bi i ja neku pametnu napisati.molio bi administratore da me puste ne sve ponudjene teme,biću fin.
 
evo za početak se predstavi po praviliama

Pravila foruma

Predstavljanje korisnika, profil korisnika
U predstavljanju molim navesti iz kojega je mjesta/grada/sela korisnik, čime se bavi(posao, hobi), koliko ima godina i koji motor vozi. Po želji, korisnik može navesti i svoje ime.
U profilu je  potrebno popuniti sva polja.
Ukoliko predstavljanje nije u skladu s pravilima, isto se briše od strane moderatora, a korisnik je dužan ponoviti predstavljanje.
Novi korisnici nakon registracije vide samo forum za predstavljanje korisnika. Nakon predstavljanja, otvaraju mu se i drugi forumi. Novi članovi ne vide forum "Birtija". Ta mogućnost im se daje tek nakon što skupe 100 postova. Ukoliko se u krivom podforumu namjerno otvaraju nove teme sa tematikom prikladnijom "Birtiji", administratori/moderatori će sam odlućiti hoće li teme obrisati ili prebacivati. Svako „nabijanje“ postova u drugim forumima će se sankcionirati. Dakle, novi članovi…polako ali sigurno.
Kod popunjavanja profila i upotrebe vlastitog avatara, molim da se posebno pripazi da avatari, potpisi i sl. nisu uvrjedljivog karaktera, te da su u skladu sa zakonima u RH. Svaki neprimjereno popunjeni profil sankcionirat će se s 10 dana zabrane pristupa foruma. Ako niste sigurni slaže li se određeni avatar ili potpis s pravilima foruma, molim da se obratite moderatoru/administratoru.
Ostalim (starim) članovima foruma nije dozvoljeno pisanje u podforumu predstavljanja (ono tipa želje, pozdravi i igranje „da sam ja moderator“).