Ukraden Gilera VXR 200

ozy

New member
Nocas je ukraden iz dvorista zgrade u Savskom Gaju,reg ZG 5377-DG
Kao sa slike + Gilera kofer, vrlo dobro uscuvan, pocele se odljepljivati zute trake na felgama i zadanje guma jace potrosena po sredini.
ima nesto vise od 10 000km. znam da nije motor, ali kolega me zamolio da pokusamo i ovdje.
bilo kakva informacija je dobrodosla
098 9918698

hvala
 
Baci oko na oglasnike po forumima i daj ogles da kupujes plastike za takvog runnera, jer lako moguce da je vec u djelovima..to su klinci garant.
 
ozy said:
Nocas je ukraden iz dvorista zgrade u Savskom Gaju,reg ZG 5377-DG
Kao sa slike + Gilera kofer, vrlo dobro uscuvan, pocele se odljepljivati zute trake na felgama i zadanje guma jace potrosena po sredini.
ima nesto vise od 10 000km. znam da nije motor, ali kolega me zamolio da pokusamo i ovdje.
bilo kakva informacija je dobrodosla
098 9918698

hvala
  runerice po gradu kradu trojica i to na način da podignu prednju masku i izvuku uložak bravice a volan polome i odvezu,rade sa skuterom crno bijele boje koji  ispod podnice ima neonsku lampu koja u vožnji svijetli,ukoliko ga ne upale prikopčaju ga sajlom za  125-icu enduro nn marke tamnije boje i odvuku na drugo mjesto gdje ga upale ili sakriju  OSOBNO SAM IH VIDIO NA DJELU I ,nažalost autom, GANJAO DO JARUNA GDJE SU MI POBJEGLI ALI JE JEDNA RANERICA OSTALA KOD NJEZINOG VLASNIKA!!!!!  Zato ako ih itko vidi..... 
 
-DEVIL- said:
  runerice po gradu kradu trojica i to na način da podignu prednju masku i izvuku uložak bravice a volan polome i odvezu,rade sa skuterom crno bijele boje koji  ispod podnice ima neonsku lampu koja u vožnji svijetli,ukoliko ga ne upale prikopčaju ga sajlom za  125-icu enduro nn marke tamnije boje i odvuku na drugo mjesto gdje ga upale ili sakriju   OSOBNO SAM IH VIDIO NA DJELU I ,nažalost autom, GANJAO DO JARUNA GDJE SU MI POBJEGLI ALI JE JEDNA RANERICA OSTALA KOD NJEZINOG VLASNIKA!!!!!   Zato ako ih itko vidi.....   
s tim se u potpunosti slažem jer je na taj način ukraden i moj 180 SP prije 2,3 godine i ovo da si ih izgubio na Jarunu,potvrđuje neke moje/naše sumnje,od skutera je ostala prednja maska i zeger,i precvikan lanac