!!! Ukraden: Kawasaki ZX6R '05 !!!

Goran Miko

New member
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista. Ako netko nesto zna, cuje ili ga vidi.. javite na private msg. Znaci, sve na motoru je original bez modifikacija, tablica VZ-636-FT, boja zelena. Prepoznatljiv po ogrebotini od kljuca ispod lijevog retrovizora (al treba dobro pogledat). Mjesto zlocina - Varazdin, Banfica. Ako nista drugo, bar je bio osiguran :cry:
 
Ajajajaj! :yikes: Pa kol'ko dugo si ga imal? Tri mjeseca? :shock:
 
Auuu koje lopuze pizda im materina retardirana,to bi ja sve poubijao i pobacao u more... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
:shock: :shock:


sused, kaj je?


maznuli ti jurilicu,a?


*ebo im ........... :evil: :evil:
 
speed attack said:
:shock: :shock:


sused, kaj je?


maznuli ti jurilicu,a?


*ebo im ........... :evil: :evil:

Da.. bar su pricekali kraj sezone.
2 i pol mjeseca.. bilo je lijepo dok je trajalo.
Dobro, pare cu dobit, bio je full kasko osiguran. A da nije? Ne znam sto bi onda...
 
Goran Miko said:
Da.. bar su pricekali kraj sezone.
2 i pol mjeseca.. bilo je lijepo dok je trajalo.
Dobro, pare cu dobit, bio je full kasko osiguran. A da nije? Ne znam sto bi onda...

nadam se da ako se Kawa ne nade nebu nikakve frke od starne osiguranja. i nadam se da na proljece stize nova zvijer
 
Aj, javićeš mi možeš li tim parama kupit novi motor. Jer, nećeš moć. Procijenit će ga manje i onda ćeš opet bit na gubitku. Nažalost.
 
Rivi said:
Aj, javićeš mi možeš li tim parama kupit novi motor. Jer, nećeš moć. Procijenit će ga manje i onda ćeš opet bit na gubitku. Nažalost.

šta ga imaju procjenit osiguravajuča kuča ima dužnost otplati od 90% do 95% ukupne cijene novog nocatog modela te godine :shock:

BTW žao mi je što su ti ga uzeli
ali ako dobiješ 95% motora onda pred ljeto si kupiš novu zvijer :cool:
 
ma ako dobiš 95 % love možeš kupiti i novi jer su sad popusti i do 10 000 kuna pred kraj sezone.
 
Rivi said:
Aj, javićeš mi možeš li tim parama kupit novi motor. Jer, nećeš moć. Procijenit će ga manje i onda ćeš opet bit na gubitku. Nažalost.

Ne znam kako tocno oni obracunavaju amortizaciju ali po onome sto sam ja ucio na knjigovodstvu, radi se o ~2000kn. Da je i duplo vise, jebiga, sta sad. Naravno da cu biti na gubitku ali to me sigurno nece sprijeciti da na proljece uzmem nesto novo. Ako ne nadju pilu i ako dobim pare, javit cu tocnu cifru. NADAM se da nisi u pravu. :)

Nego, sci-fi pitanje, postoji li mozda mogucnost ugradnje satellite tracking uredjaja u motocikl/automobil i koliko bi tako nesto moglo kostati?
 
Goran Miko said:
Nego, sci-fi pitanje, postoji li mozda mogucnost ugradnje satellite tracking uredjaja u motocikl/automobil i koliko bi tako nesto moglo kostati?

Ima: http://www.malarm.hr/satellitelock.html

Mjesečno 146kn + PDV.
 
Ja sam mislio da se motori kradu samo u zagrebu, a ono i u varaždinu:!? Tužno.... nigdje više nisi siguran.
 
Goran Miko said:
speed attack said:
:shock: :shock:


sused, kaj je?


maznuli ti jurilicu,a?


*ebo im ........... :evil: :evil:

Da.. bar su pricekali kraj sezone.
2 i pol mjeseca.. bilo je lijepo dok je trajalo.
Dobro, pare cu dobit, bio je full kasko osiguran. A da nije? Ne znam sto bi onda...

pitanje, koliko te košta kasko godišnje?
 
Možeš dati još koju kontakt informaciju ili sliku, pa da stavim na početnu stranicu - ona je čitanija od foruma...
 
tomislav_74 said:
Goran Miko said:
speed attack said:
:shock: :shock:


sused, kaj je?


maznuli ti jurilicu,a?


*ebo im ........... :evil: :evil:

Da.. bar su pricekali kraj sezone.
2 i pol mjeseca.. bilo je lijepo dok je trajalo.
Dobro, pare cu dobit, bio je full kasko osiguran. A da nije? Ne znam sto bi onda...

pitanje, koliko te košta kasko godišnje?

od 6 000 kn pa na dalje po kubikažama navjerovatnije