!!! Ukraden: Kawasaki ZX6R '05 !!!

gloginjaR said:
Medo said:
Goran Miko said:
Nego, sci-fi pitanje, postoji li mozda mogucnost ugradnje satellite tracking uredjaja u motocikl/automobil i koliko bi tako nesto moglo kostati?

Ima: http://www.malarm.hr/satellitelock.html

Mjesečno 146kn + PDV.

Možda ni ovo nije loša kombinacija!!! je za auto! no tip bi vijerojatno mogao sklopit i za motor!!! :cool: :wink:
http://www.inet.hr/~rvizler/GPSTracking/GpsCarTracking.htm

VIP pruža uslugu SATELLITE LOCK
http://www.raptor.hr/satellite-lock.php
 
gloginjaR said:
Zamisli živiš na 5katu...i sad dolaziš s kave, ulaziš u portun, otvaraš dizalo i utjeruješ makinju u lift! :mrgreen: brmmm brmmm napreid nazad... pa u hodnik i onda do vrata od stana! :peace:
to bi bilo :cool:

Ima svakakvih likova pa im to i nije problem a ako fali mjesta ženu oni lakše izbace nego motor
Ja znam za dva slucaju da su u dnevnom boravku a još jedan sam gledao na TV neki iz cini mi se Slavonije, znaći ima ih svakakvih :mrgreen:
 
mene su u alianzu trazili za kasko 14500 kn !

normalno da nisam uzeo :mrgreen:

tog se svi mi bojimo kaj smo kupili nove pile....
sretno ti i znaj da suosjecamo s tobom, i javljam se prvi kad nadju gada da mu demonstriramo zasto to nesmije vise nikad raditi :mrgreen: :mrgreen:
 
yamadado said:
mene su u alianzu trazili za kasko 14500 kn !

normalno da nisam uzeo :mrgreen:

tog se svi mi bojimo kaj smo kupili nove pile....
sretno ti i znaj da suosjecamo s tobom, i javljam se prvi kad nadju gada da mu demonstriramo zasto to nesmije vise nikad raditi :mrgreen: :mrgreen:

kriva kuća
neki npr Triglav isto imaju takve cijene za odbijanje mušterija jednostavno ih taj segment ne zanima
 
Medo said:
Ima: http://www.malarm.hr/satellitelock.html

Mjesečno 146kn + PDV.

Aha, to je samo mjesecna naknada za nadzor...plus sam uredjaj od 5-9 kkn... :paper:
 
robertzg said:
Nije OK ak ti papak ukrade motor , a ti trebas nabavljat novi pa makar i dopbio iste pare nije to to. pa meni da neko mazne motor i da onda par dana proživljavam te traume pa to bi mi uzelo 5 god. života! Stvarno neznam šta bi reko, eto samo se nadam da če vlasnik naci svoj motor! meni bar nista drugo nebi bilo bitno!

Potpisujem... :|
Zao mi je, nadam se da ces ga naci... :?
 
Hapi said:
a gamad jedna lopovska, ja bi poludio, sad kad sam vidjeo tablicu skužio sam da je isti taj motor bio prošli tjedan ispred faks(FOI), a to si vjerojatno ti bio s njim. Ajd držim fige da dobiješ što više love od osiguranja :cool:

Aha, jesam.
Neka im je, nema smisla da pizdim jer je sve to skupa izvan moje kontrole, gamadi ima svakakve.
Sad auto, pa R1, pa gurat u lift ako treba.
 
Goran Miko said:
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista.

Ček..nemoj me krivo shvatit!
No nije mi jasno:kažeš ukrali ti ga s parkirališta :shock:
pa kaj si ga ti doveza i ostavlja (parkira) isprid zgrade, izvadiš ključ i to je to!? :shock: ??
 
gloginjaR said:
Goran Miko said:
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista.

Ček..nemoj me krivo shvatit!
No nije mi jasno:kažeš ukrali ti ga s parkirališta :shock:
pa kaj si ga ti doveza i ostavlja (parkira) isprid zgrade, izvadiš ključ i to je to!? :shock: ??
kaj ti sad tu ne kuzis,a?
 
kako se uopce ukrade takav motor? u kombi pa vozi u garazu? cist sumnjam da je neki kljuc imao pa da se bas odvezao njime.
 
speed attack said:
gloginjaR said:
Goran Miko said:
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista.

Ček..nemoj me krivo shvatit!
No nije mi jasno:kažeš ukrali ti ga s parkirališta :shock:
pa kaj si ga ti doveza i ostavlja (parkira) isprid zgrade, izvadiš ključ i to je to!? :shock: ??
kaj ti sad tu ne kuzis,a?

Pa sad kužim!
:?

Heba te...ja svoju "krntiju" parkiram u garažu! zadnji kotač zaključam za jedan stup u garaži!
Pa onda još garažu zaključam s katancem! 8)
A da neko ostavi motor "samo tak" na parkilarištu! e to mi nije fakat jasno! :blink:

respect!
 
gloginjaR said:
speed attack said:
gloginjaR said:
Goran Miko said:
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista.

Ček..nemoj me krivo shvatit!
No nije mi jasno:kažeš ukrali ti ga s parkirališta :shock:
pa kaj si ga ti doveza i ostavlja (parkira) isprid zgrade, izvadiš ključ i to je to!? :shock: ??
kaj ti sad tu ne kuzis,a?

Pa sad kužim!
:?

Heba te...ja svoju "krntiju" parkiram u garažu! zadnji kotač zaključam za jedan stup u garaži!
Pa onda još garažu zaključam s katancem! 8)
A da neko ostavi motor "samo tak" na parkilarištu! e to mi nije fakat jasno! :blink:

respect!

Ako te imaju na meti nije bitno gdje ga parkiras. Frendu danas u noci ukrali Nissan 350Z. Nisu to amateri.
 
Goran Miko said:
gloginjaR said:
speed attack said:
gloginjaR said:
Goran Miko said:
Promjena vlasnika dogodila se prekjucer, 3.11. Ukrali je s parkiralista.

Ček..nemoj me krivo shvatit!
No nije mi jasno:kažeš ukrali ti ga s parkirališta :shock:
pa kaj si ga ti doveza i ostavlja (parkira) isprid zgrade, izvadiš ključ i to je to!? :shock: ??
kaj ti sad tu ne kuzis,a?

Pa sad kužim!
:?

Heba te...ja svoju "krntiju" parkiram u garažu! zadnji kotač zaključam za jedan stup u garaži!
Pa onda još garažu zaključam s katancem! 8)
A da neko ostavi motor "samo tak" na parkilarištu! e to mi nije fakat jasno! :blink:

respect!

Ako te imaju na meti nije bitno gdje ga parkiras. Frendu danas u noci ukrali Nissan 350Z. Nisu to amateri.

Ako ikad saznaš tko je to napravio reci ovdje pa da mu majku jebem bezobraznu!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
a baš sam prije neki dan video nekog sumnjivog tipa kako se vozi na takvom istom, barem po mom amaterskom zapažanju kod podsuseda i to je prošo par puta istom ulicom kao da ga isprobava ccc... nisam motor vidio izbliza tako da vjerojatno samo slučajnost :) (eh ti instikti)
 
Treba pratit ko prodaje dijelove od iste!
:wink:
 
Ako se može kupiti samo rama i kao takva ocariniti i dobiti papire to je ondak jena velika rupa u zakonu, no mislim da to baš i nije tako jednostavno!