UKRADEN MALAGUTI 15 u Rijeci

Kresimir-Ri

Member
Ukraden Malaguti F15 - tamno plavi (crni) noćas ispred PBZ centrale banke u Rijeci Đure Šporera. Ima na sebi visoki vizir i tucano urbano deku. Ako tko šta zna na PM. Registracija RI 711 GT
 
Isti ko moj, nemreš vjerovat da tu kantu još netko hoće maznut. Možda im je trebala samo dekica. :mrgreen:
 
Za koliko ga ti prodas  :mrgreen:
 
Šta ne postoji neka snimka sa kamere banke i tamo cijelu noć bude zaštitar u onoj kučici,a 1.policijska je 10 metara dalje :misli:
 
Ima kamera koliko hoćeš! Prijavili smo krađu policiji  :police: sad treba snimke pregledati. Ali fascinantno mi je kako lopov ima muda krast stari skuter 20m od policije. Ili je profi ili je lud!!  :misli:
 
Kresimir-Ri said:
Ima kamera koliko hoćeš! Prijavili smo krađu policiji  :police: sad treba snimke pregledati. Ali fascinantno mi je kako lopov ima muda krast stari skuter 20m od policije. Ili je profi ili je lud!!  :misli:

Jel ti bio parkiran sa strane di  je škola ili pod onom pločom ti su oni sokovi?
 
Ovaj ukraden skuter je od kolegice iz firme. Ja vozim bijelog x-maxa. A viđam tvoj shiver sa Akrapima ako se ne varam?
 
Kresimir-Ri said:
Ovaj ukraden skuter je od kolegice iz firme. Ja vozim bijelog x-maxa. A viđam tvoj shiver sa Akrapima ako se ne varam?

Je tako je...manje više uvijek isti motori su tamo....samo mi još reci šta su joj ga preko dana ukrali ili ga je pustila preko noći?
 
mate said:
Neću reći cijenu ali možeš zbog boje pretpostaviti da neće biti malo, pogotovo za tebe. :mrgreen:

Pa barem reci da li je isla gore ili dole  :mrgreen: