UKRADENA CBR 600 F

smiki

New member
U noći sa nedjelje na ponedjeljak, u centru Vodica, ukradena je Honda CBR 600 F, 1996.god., bijelo-crveno-crne boje (oriđiđi farba), sa lagano ogrebenim desnim bokom. Na motoru je bio montiran kofer Givi "Maxia", bez pločice koja pokriva bravu (na kojoj piše "Maxia"). Motor je, inače, imao varaždinsku tablicu, ali to vjerojatno više nije tak' bitno...
Možda se dogodi da netko ponudi kofer po popularnoj cijeni pa čisto da imate informaciju  (y)
 
Sranje!!! Za ubit nekoga!

Ajde probaj naci neke fotke motora, za svaki slucaj!

:(
 
Motor je, inače bio vlasništvo jedne frendice, ali ona baš i ne hoda po forumu pa sam to objavio umjesto nje. Šteta da je i kofer ostavila na motoru pa su joj otišle i stvari, ne samo bajk  :palacdolje:
S druge strane, sreća je da je bar novčanik i opremu imala sa sobom u kući  (y)
Budem probal doći do koje fotke što prije.
 
Ja isto mislim da je završio u Bosni, još iste noći! Tamo je granica dosta blizu, vjerojatno postoje i divlji putevi preko.. Šteta motora, vlasnici su lopovi i kradljivci pokvarile ljetovanje! Neka vas je sram, dao Bog da trunete u zatvoru!
 
Jel to ova boja?
Javi ako je pogrešna, da ispravim...
http://www.motori.hr/CBR_600_F_1507.html
 
Čini mi se (pričao poznanik iz Ši) da je u toj istoj noći u Vodicama neko govno pokušalo ukrast 4 druga motora sa parkinga nekog kampa ili tome sl. Eto petog je nažalost uspio.
 
smiki said:
Motor je, inače bio vlasništvo jedne frendice.

jel to ona kaj s Labašem po svijetu putuje
ima u motopulsu nekom starom fotka motora
 
i sad ja itam kako to spriječiti?? mislim čime se osigurat? lokot za diskove? lanac? minsko polje poslagat okolo
 
Bump said:
i sad ja itam kako to spriječiti?? mislim čime se osigurat? lokot za diskove? lanac? minsko polje poslagat okolo

osiguranjem protiv krade
 
ja sam danas čuo da je ukradeno 5 motora, jednom je polomljena kontakt brava  i još jedan auto :(
 
nevirujen da je ostala u vodicama jer kolko znan ode niko ne vozi 600f... ima jedna koja je kupljena tek prije koji tjedan... to je vjerojatno vec otislo za bosnu ili split/trogir
 
kruns said:
ja sam danas čuo da je ukradeno 5 motora, jednom je polomljena kontakt brava  i još jedan auto :(
Ne, ne. Na 4 ili 5 je polomljena brava, a ovaj jedan nesretan je na kraju i ukraden. Sve u istoj noći u razmaku od nekoliko sati navodno.
 
a di je bila sparkirana, negdje na cesti ili u dvorištu?
prometna ulica ili neka sporedna?

a kaj bu sa koferom, moze provalit u njega i bacit ga, kad nema ključ...
 
Admin said:
Jel to ova boja?
Javi ako je pogrešna, da ispravim...
http://www.motori.hr/CBR_600_F_1507.html

Evo i ja se javljam.

To je točno ta boja i isti takav spuh je gore orginalni!
 
Hrvoje said:
Ne, ne. Na 4 ili 5 je polomljena brava, a ovaj jedan nesretan je na kraju i ukraden. Sve u istoj noći u razmaku od nekoliko sati navodno.

Brava je provaljena i na Kawasaki zzr1200 od njezinoga dečka jer su skupa bili tamo, a bili su još dva prijatelja, jedan sa Yamahom xjr1300 i Yamaha diversion od druge frendice i njihove motore nisu dirali.
 
Pitbull said:
Brava je provaljena i na Kawasaki zzr1200 od njezinoga dečka jer su skupa bili tamo, a bili su još dva prijatelja, jedan sa Yamahom xjr1300 i Yamaha diversion od druge frendice i njihove motore nisu dirali.
Je, ali bilo je pizd***je i na nekakvom parkingu nekog kampa ili hotela, čini mi se.
Nekim fureštima su brave rasturili.
No, trenutno posve nebitno za ovu temu i za konkretnu hondu. Zato odustajem od daljnjeg čavrljanja o tim slučajevima na ovoj temi jer nema koristi od toga...
 
Izmedu ostaloga radi se o mojoj dragoj kolegici i VOZILA JE isti motor ko i ja.jos uvjek nemogu vjerovat o ovom dogadaju.nadam se da bude opet vozila Hondu. :wave: