UKRADENA GILERA ER 200 - Split

msmajić

New member
Ukralo mi danas Gileru er200 u Splitu u Spinutu kraj studentskog doma, bijele boje crveni sic, tvornica, registracija ST667ZD, bilo kakva korisna informacija bit će nagrađena 098572088. Marko. Unaprijed hvala  :palacdolje:
 
postaj i sliku , te ako imaš kakvo karakteristično obilježje , možda od pada , nešto drukčije , bit će lakše prepoznati ako se uoči
 
nije da ima 200 takvih motora po gradu.... misli mda sam samo tog jednog i vidia...

sretno u potrazi
 
netijak said:
nije da ima 200 takvih motora po gradu.... misli mda sam samo tog jednog i vidia...

sretno u potrazi
To je i meni palo na pamet :misli: Nisan ni zna da taj motor postoji. Ako je ukraden za djelove - krenit od sadašnjih vlasnika istog motora, ako je ukraden za vožnju - isticat će se po gradu ka časna u kupleraju.
 
nije znao da je rijedak
 
rijedak , al ako ga ofarba crnim mat sprejem pari zongšen  :mrgreen: .

Vrlo lako se zamaskira motor , nadam se da ga je neko samo "posudio" i da ćeš ga pronaći u gradu ostavljen pred nekim kafićem ili zgradom
 
ma meni nije jasno, da li se išta od toga ukradenog ikad pronađe??? moju apriliu nisu..nadam se da tvoju gileru hoće..
 
Pa jel nisi čitala temu sa ukradenim z750, našli su ga za 2-3 tjedna, dobro ne u komadu ali jesu. Ima nade....



edit: ženski rod, sorry
 
pa čini mi se da ima više postova s ukradenim skuterima i motorima, a bez nekog dobrog rezultata...čudi me da nije o tome neki ozbiljniji novinski članak napravljen..  :(