Ukradena Yamaha XT600

idjanic2

Member
UKRADEN MOTOR
ako negdje izleti neki info ili dijelovi, što bi se reklo poštenom nalazniku novčana nagrada, hvala.
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-xt-600-e-oglas-19480145
 
13686684_10209933680444420_3509715081454062550_n.jpg

13872725_10209933690524672_8530114488438931281_n.jpg

13882091_10209933666364068_7129896114510752559_n.jpg


evo i poštenog kupca koji se nikad nije vratio sa probne vožnje.
 
Bas mi je zao sto su te prevarili.  :palacdolje:
Da li je "kupac" ovaj sa kacigom, ili druga osoba kojoj se vidi lice? Na zalost mala je mogucnost da se nadje, zavrsit ce motor na nekom brdu u vikendici, osim ako policija vec poznaje navike "kupca" pa ga po opisu prepoznaju i posjete.
 
idjanic2 said:
noup kupac je ovaj bez kacige.........

To bi policiji olaksalo posao, mozda im je vec poznata musterija s obzirom da lako otudjuje tudje stvari.
 
predstavio se je imenom i prezimenom, lažnim pretpostavljam, jer je to ime policiji do sada nepoznato, motor je zadnje viđen u okolici Nove Kapele (potez Nova Gradiška - Slavonski Brod, točno na pola puta).............
 
Sta je isa probat motor i nije se vratio???
Evo jos jedan razlog da se ne da probat motor bez novaca. Tj uzmes mu novce dok ide probat. Jbg postoji sansa i da ce ga razbit ili pobic.
 
procitao sam da je kao dao svoju torbu da mu se pricuva dok ne dodje sa voznje,a u torbi neke stare krpe i slicno
 
gjo 13 said:
ako ne da novce, prije probne voznje, trazit osobnu na uvid i slikat je mobitelom
Ako ne da novce, nema ni vožnje, može eventualno sist na motor u mistu i činit brmmm, brmmm...

:starac:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ako ne da novce, nema ni vožnje, može eventualno sist na motor u mistu i činit brmmm, brmmm...

:starac:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
brrrrmmmm brrrmmmmm i onda u trenutku pažnje krccccc i vruuuuuummmmmm vruuuuuuuuuum :mrgreen:
 
gjo 13 said:
ako ne da novce, prije probne voznje, trazit osobnu na uvid i slikat je mobitelom
Ako neda novce, hvala na interesu za motor i doviđenja. Kako ću se naplatiti iz osobne ako se lik izvrne u mjestu još prije nego je krenuo?
 
a jbg rizik posla. kako ja znam da npr. od tebe kupujem motor i dam ti pare napravim djir i vidim da steka motor vratim se i kazem da necu kupit jer je masina u kurcu i da mi vratis pare a ti mi kazes: koje pare?

i sta onda?
 
Bez para nema ni vožnje, koliko ih je otreslo pri probi pa poslije se sudi za lovu.
Ako nemaš povjerenja u mene fino ti dođi s pajdom koji će sjediti samnom i kovertom da ja ne zbrišem ali koverta mora biti u traženoj cifri i mora ostati kod mene

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk