UKRADENI WINGS TOPOVI

Storo

New member
Prvo molim admina ako je moguče stvati negdje na vidljivo mijesto.

Hvala!

Topovi su ukranedi u Travnom na adresi Božidara Magovca 48a po noči s 27 na 28.7.
Ukradeni su s motora Yamaha XT660R.

Ako neko bilo šta sazna o dotičnim topovim molim da mi javi na broj mob-a 095/90 00 983, mail [email protected] ili PP.
Svaka informacija o počinitelju će biti nagrađena, a i počinitelj!

Unaprijed zahvaljujem!
 
auuuu,
kume,kako ih skinulo?
bolt on ili?
brijem da ću si popikat šerafe,ovo je postala moda,izgleda... :palacdolje:
držiš motor vani?
ja sam na 63
 
Dek..Dadek said:
auuuu,
kume,kako ih skinulo?
bolt on ili?
brijem da ću si popikat šerafe,ovo je postala moda,izgleda... :palacdolje:
držiš motor vani?
ja sam na 63

Ma ja sam došo prespavat kod cure i vani sam ga stavio i zavezao s lokotom za drvo praktički na križanju i ujutro idem na poso i imam kaj za vidjet.

Inače kod mene doma je u dvorištu jel živim u kuči.
 
-Neno- said:
Pa neka šta... ak vam nije žao ostavit cijeli motor na pladnju za kradljivce, jebeš 2 topa onda... ima se para... lol... pa i ja bi ti ih mazno i stavio sebi na skuter  :mrgreen:

Gle sad sam malo osjetljiv na takve komentare (stvarno neznam zašto :misli:), a i baš ljepo od tebe da pokazuješ toliku kolegijalnost prema drugim motoristima.
Ti pretpostavljam svoj držiš u đepu kad ideš na poso ili kad dođeš kod frenda? :misli: :?
 
Storo said:
Gle sad sam malo osjetljiv na takve komentare (stvarno neznam zašto :misli:), a i baš ljepo od tebe da pokazuješ toliku kolegijalnost prema drugim motoristima.
Ti pretpostavljam svoj držiš u đepu kad ideš na poso ili kad dođeš kod frenda? :misli: :?

Vjerovatno ni neide na posao,ko i ja :mrgreen:
 
-Neno- said:
Pa neka šta... ak vam nije žao ostavit cijeli motor na pladnju za kradljivce, jebeš 2 topa onda... ima se para... lol... pa i ja bi ti ih mazno i stavio sebi na skuter  :mrgreen:
Ne misliš li možda da ovaj komentar nije poželjan u ovom času?
 
-Neno- said:
Pa neka šta... ak vam nije žao ostavit cijeli motor na pladnju za kradljivce, jebeš 2 topa onda... ima se para... lol... pa i ja bi ti ih mazno i stavio sebi na skuter  :mrgreen:

idi kupi motor! :pissed:

@storo: kak su skinuti? ajde da smislimo neki nacin osiguranja
 
-Neno- said:
Pa neka šta... ak vam nije žao ostavit cijeli motor na pladnju za kradljivce, jebeš 2 topa onda... ima se para... lol... pa i ja bi ti ih mazno i stavio sebi na skuter  :mrgreen:
:mortal: :palacdolje:  :no:
 
ako je narudžba(pretpostavimo da je jer je lopov valjda već par puta vidio motor na tom mjestu pa se i odvažio) onda se pozdravi s topekima...
a ako nije onda postoji šansa da naleti u oglasniku ili lokalnim sajmovima...neznam kakve face znaš iz tog kvatra al ak znaš neke muljatore raspitaj se malo kod njih...
 
-Neno- said:
Pa neka šta... ak vam nije žao ostavit cijeli motor na pladnju za kradljivce, jebeš 2 topa onda... ima se para... lol... pa i ja bi ti ih mazno i stavio sebi na skuter  :mrgreen:

Komentar ti je ...  :palacdolje:
 
Uzmeš "imbus" desetku za odšravat top s grane i 13 za odšrafat top tamo di se drži ispod suvozačeve guzice. Ma mislim bezveze.. :x
Ali to var da se stavi i prišteka akumulator da ga tepne 7-8 A pa da vidiš veselja.

Več su svi lokalni "đepari" obaviješteni u travnom i ostalim kvartovima, a sad nam je samo čekat... i nadat se da bu ga metnuli na motor ko moj ili slabiji ak ga vidim u gradu da mi nezapali. :mrgreen:

Fala svima na podršci!

E i kod izlaza za uspoh su zbušene rupe za prigušivače tak da se i barem po nečem razlikuje od drugih. :?