UKRADENI WINGS TOPOVI

Sretno u potrazi za pociniteljem, ako ga nadjes provukli budemo ga kroz spuh da ih odmah pocistis  :LOL:
 
Roncha said:
Sretno u potrazi za pociniteljem, ako ga nadjes provukli budemo ga kroz spuh da ih odmah pocistis  :LOL:

Neznam zakaj, ali ja bi rađe spuh, ali samo spuh, kroz njega.... :wink:
 
I ja ću malo pogledati da ne dođu ovamo...
Moji Wingsi su stigli direktno iz fabrike, nabavio sam i račun...
 
Rivi said:
Neno je novi član foruma. Naučit će. Možda kad mu se samom nešto takvo desi.


nije novi član nego je retardiran i jebu ga kompleksi... i to debelo.
 
davno su mojem bratu sa bt-a pokusali po noci ispred prozora maznut brzinomjer, bio je kod cure i vidjeli su tipa kroz prozor, ali nisu ga uspjeli uhvatiti...
svaki auto koji je kupio dobio je crtu po vratima napravljenu ključem ili nečim takvim, pa mi recite šta bi čovijek koji je to sve proživio rekao i kako bi reagirao da tu budalu uhvati na djelu?
zatvor mu ne gine :mrgreen:ali ne ovoj budali nego vlasniku automobila!

e da i još jedna igla u oko, kaj mu nije netko zbusio sic na dukeu  par mjesecinakon kaj ga je kupio...takvima treba lomit prste jedan po jedan, ali pitanje da li bi i tada shvatili..

da te utješim, nisu ti maznuli cijeli motor kao nekima, nego samo dio, treba ipak tako gledat na to...ali sud će ih stići....sve njih...prije ili kasnije...

 
Najgore od svega toga je sto su i lopovi vjerovatno bajkeri,a kao mi smo svi solidarni i "braca"??  :misli:Nadajmo se da postoji taj neki "visi sud" pa ce tamo odgovarat ako ih vec ne stigne duga ruka zakona
 
gastajbarter said:
Najgore od svega toga je sto su i lopovi vjerovatno bajkeri,a kao mi smo svi solidarni i "braca"??  :misli:Nadajmo se da postoji taj neki "visi sud" pa ce tamo odgovarat ako ih vec ne stigne duga ruka zakona
  (y) He,he neboj se svima po zaslugama  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Nadajmo se da postoji taj neki "visi sud" pa ce tamo odgovarat ako ih vec ne stigne duga ruka zakona

Vjerojatno je i "gore" na sudovima gužva kao i tu kod nas. Ja se ipak nadam da će prije doći na red smradovi iz npr. Srebrenice nego ovi kradljivci auspuha. 8)
 
gastajbarter said:
Najgore od svega toga je sto su i lopovi vjerovatno bajkeri,a kao mi smo svi solidarni i "braca"??  :misli:Nadajmo se da postoji taj neki "visi sud" pa ce tamo odgovarat ako ih vec ne stigne duga ruka zakona
Nemojmo mjesat Bikere i motoriste. Velika je razlika izmedju ljudi koji voze motor i koji zive za motor.
 
Brasbeard said:
Nemojmo mjesat Bikere i motoriste. Velika je razlika izmedju ljudi koji voze motor i koji zive za motor.

Točno. Ja prvi nisam bajker. Ali zanimljivi su mi "pravi" bajkeri kad im ponudiš dijelove ispod cijene... kako se odjednom mjenjaju stavovi. 8)
 
Ja osobno nikad nebi ukrao a ni kupio a da znam da je ukradeno.Našao sam se nekoliko puta u sličnoj situaciji kada su mi skinuli dijelove sa auta i sa vespe nakon toga sam se našao u situaciji da nekom mogu bez po muke skinut dio koji je i meni ukraden ali nisam,jer vjerujem u Boga i znam da postoji viši sud negdje gore koji če nam svima dosudit a nebi se volija radi pohlepe nać u neobranom grožđu samo zato jer onaj gore misli da sam tako i zaslužija.Reka bi jedan moj prijo "šta sa đavlom dođe sa đavlom i ode"  :mrgreen:
 
mate said:
Točno. Ja prvi nisam bajker. Ali zanimljivi su mi "pravi" bajkeri kad im ponudiš dijelove ispod cijene... kako se odjednom mjenjaju stavovi. 8)
PRAVI bajkeri, nije to stvar u tome ko sta vozi i kako se oblaci nego sto ima u srcu, ko god voli motore i postuje druge bajkere  (i motoriste) to nece napravit.
 
ovo su obični kradljivci, vulgaris vrsta, i kako tbf kaže:

Ima bit da san potrošija
I ono malo suza za navodnit dolinu sevdaha
I bluesa
svit je tužan, tu nikad neæe bit pravde
za one koji žele samo da žive I rade I ljube,
I smiju se svemu ka vicu
A ja se pitan ima li smisla pravit dicu
Donosit ih na svit di su život I sloboda
Ka roba, koju æe neki moænik prodat
I ove stare melodije bude memorije
Èiste nostalgije,
I ne znan šta mi je
Stari s bafima, stara s ogromnom trajnom
Sestra I ja, cili umazan slajom
I sve je daleko I tajno
Znan ni onda nije sve bilo bajno,
al ditetu sve je sjajno i pari mi se puno lipše
I ove kapi kiše ka da šapæu: “Nikad više…”
Jer sve prolazi, ostaje samo u nama
U srcima , u umu, I foto albumu
Prièa svaka slika, da ne zaboravin nikad
Nasmijana lica nekih starih prika
Nekih nema više, ostale su sjene
Mora bit da je s njima nesta
I dio mene
Al vrate ga kiše,
I vitar s juga
Neka stara pisma, nostalgija I tuga.

Nekad se pitan jel tribalo sve baš tako bit pa mislin,
tribalo je bit, jer je proklet ovi svit
I dobri ljudi uvik izvuku deblji kraj
Zato se nadan da postoji I pakal I raj
Neki viši sud, Božja pravda
Da presudi I kazni svakog onog gada
Željnog rata I žednog krvi

Al ko je bez grijeha nek baci kamen prvi
Ironièno zaista, da citira Krista
Jedan od onih šta je odgojen u obitelji ateista
I to u mraku, u miješanom braku
U nekoj dalekoj zemlji, sad je samo u zraku
I baš me je tamo donila roda
Da ne mrzin I buden pošten, iskren I odan
A razliku izmeðu zla I dobra
Nisan nauèija ni od fratra, ni hodže, ni popa
A kad su zavladali oni šta su pali s kruške
Božji ljudi su blagoslovili puške
Janjce slali u smrt, za svoga Boga, jedinoga
Za ludilo svoga ideologa kad bijesni mržnja
razum nije lijek
I ludilo uvik promijeni tijek
Povijesti, i ispiše novu krvavu stranu
U zemlji seljaka na brdovitom Balkanu.
Zato letin visoko iznad napaæenog tla
Daleko od poimanja dobra i zla visoko gore,
ka Suncu, u nebesa di se gužvaju poruke SMS-a
iz ovog vrimena izlazin van
I zaranjan u neki davni, zaboravljeni san
Neki bolji dan, pun smija I vica
Di su sritni ljudi I njihova dica
I gledaju u sutra, ozarena lica
Puni nade, u tom svitu pravde
Jednakosti, bratstva I slobode
U svit ljubavi me misli vode
I još uvik virujen da æe na ovoj planeti
Jednog dana svi ljudi moæ živit sretni
Razum, ljubav I znanje izgradit æe raj
I znaj, neæe biti ironije za kraj.
 
Rivi said:
Neno je novi član foruma. Naučit će. Možda kad mu se samom nešto takvo desi.
slažem se s tobom ... ali mislim da ako već nema motor da bi u njemu trebala biti doza ljudskosti i ne sipati takve gluposti  :palacdolje:
 
Brasbeard said:
PRAVI bajkeri, nije to stvar u tome ko sta vozi i kako se oblaci nego sto ima u srcu, ko god voli motore i postuje druge bajkere  (i motoriste) to nece napravit.

bravo !!!  (y) (y) (y)