ULJE INA

robe

New member
Nadam se da ne otvaram tamu koja je bila već prije.
Neki dan sam na benzinskoj vidio INA-ino ulje za 4taktne motore 5W40 (mislim da je pisalo da je full sintetika).
Cijena mu je dosta visoka (skuplje je od Valvolinea, Liqui Moly i sl).

Zanima me kakva su vaša iskustva sa ovim uljem. Vrijedi li to novaca koji se traže.
 
ulje za aute im je stvarno vrhunsko, za motore ne znam...
 
bruno said:
ulje za aute im je stvarno vrhunsko, za motore ne znam...

je je
bas tebi i pakyju je za vjerovat
bas me zanima jel bi tako pjevali da vam nije ina sponzor


ina je nuzno zlo, ja vidio
 
jesi siguran da si usporedio iste gradacije ulja,nisam siguran da je ina 4bike skuplji od bilo kojeg full sintetika ostalih proizvođača :misli:
 
jolly the roger said:
je je
bas tebi i pakyju je za vjerovat
bas me zanima jel bi tako pjevali da vam nije ina sponzor


ina je nuzno zlo, ja vidio

imam prijatelja koji se bavi mehanikom u slobodno vrijeme (wow :mrgreen: ), a stvarno je majstor i kaže da su im auto ulja kolkiko god pljuvali po njima super i da su mu neki auti išli puno bolje sa ina uljem nego npr. valvoline...nadalje našo sam i kod sebe u garaži ina ulje za aute (to je sigurno moj tata kupio, nema ko drugi, a i on je mehaničar od prije nego što si ti bio u planu)...

doduše čuo sam za ono 2t ulje za skutere da je smeće, ali to sam čito po internetu...

ja ništa ne izmišljam, niti mi pada na pamet hvalit nešto što ne valja jer time bi samo blatio sebe i ispo lažov...;)
 
ja sam ima 2 god citao maraton test od Cruisera i jedan od glavnih sponzora je bila INA, uglavnom na servisima se vadilo ulje te gledala kvaliteta, cestice metala........... i iako su im glavni sponzori napisali su da možda promjenom druge marke ulja bi bilo i manje cestica itd.... a to je meni  dosta

Mišljenja sam da za starije motore ili one motore koji nisu baš sportski orjentirani sa ininim i ne bude nekakvih razlika ali sam svejedno skeptican i pokušavam ga izbjegavati
 
ja sam čuo da su im dosta kvalitetna ova nova ulja doduše i nisu baš jeftina 96kn litra ful sintetike
 
Sve je dobro , samo koliko dugo ?
 
Je ulje im je dobro.... isto ko i nafta i benzin...smeće  :palacdolje:
 
...znam da bi mozda ovdje trebala vrijediti parola ....KUPUJMO HRVATSKO....ali....ne bi hvala,iako imam stari motor, a 
kamo li novi! Jedini njihovi produkti koje koristim su benga,antifriz i ulje za kocnice, ali sve za auto.
 
pegaso said:
pa zašto onda sve ne kupuješ na tifonu,petrolu ili omw-u (y)
OMV : OMW  :misli: