ulje Motorex i Silkolene

nema sto biti sumnjivo, 20-60 je preko 160 kuna :wink: a od ovog kupuj slobodno :wink:
 
Danas kupio Silkolene u 15W50 U Top motu 134 kn litra - 15%, imaju nekakvu akciju.

Koliko znam Motorex ne drže.
 
Dosad sam koristio Motul 7100 10w40, ali ovog puta razmišljam staviti nešto drugo.
Motorex (10w40  :misli: ) polusintetika u AutoKreši je 320 kuna 4 litre (Full synt je oko 120 kn/l). Imam neke Motorexove proizvode koji su odlični, ali neznam nikoga tko koristi ovo ulje pa me zanima info iz prve ruke...
Eventualno još IPONE 10W40 R4000 RS (5 litara 370 kn)
 
Nintendo said:
Dosad sam koristio Motul 7100 10w40, ali ovog puta razmišljam staviti nešto drugo.
Motorex (10w40  :misli: ) polusintetika u AutoKreši je 320 kuna 4 litre (Full synt je oko 120 kn/l). Imam neke Motorexove proizvode koji su odlični, ali neznam nikoga tko koristi ovo ulje pa me zanima info iz prve ruke...
Eventualno još IPONE 10W40 R4000 RS (5 litara 370 kn)

Motorex fullsynt imam u fazeru i KTM-u i meni je OK
 
Mahatma Gadhni said:
Ja sam naručio u Trgo Agenciji.

71 kn košta litra Silkolene Comp 4. Ako naručiš robe preko 500kn, dostava je besplatna.
Koliko sam skužio, svuda okolo je litra tog ulja duplo skuplja.

Krivo si skužio, to je redovna cijena po moto trgovinama (70-80kn) tako se i inače kreću cijene semi sint ulja.
+ ti si imao troškove dostave, osim ako nisi uzea 8l ulja...
 
Frane said:
Krivo si skužio, to je redovna cijena po moto trgovinama (70-80kn) tako se i inače kreću cijene semi sint ulja.
+ ti si imao troškove dostave, osim ako nisi uzea 8l ulja...

Ne znam. Ovo je bilo najjeftinije što sam našao za 15W50. Drugdje su bile oko 100 kn ili više.
Troškovi dostave su 30kn, a pošto sam uzeo 8 litara ( :mrgreen: stvarno jesam) i još sprej za lanac i sprej za plastiku, ušteda je poprilična.
 
makazica said:
U usporedbi sa 20W60 Motorexom?
kaj ima veze gradacija  :mrgreen:

davno sam bio to isprobavao ... i ispalo da je mojim motorima , odnosno meni vise pasalo silkolene ... :neznam:
nemrem to sa nikakvim satim ili km podkrijepiti , ali ono na filing :neznam:

pa cak bi ga stavio i iznad motorexa  :D
 
Motorex, Silkolene ili Ipone.. :misli:
Neznam još koje od ova tri, al jedno je sigurno -uzimam polusintetiku!
 
Ja koristim stalno 20w60 motorex, perfektno.
Inače kod kreše se da izvuć dobar rabat pa bude puno povoljnije od gore navedenih 160 kn
 
dovla said:
Ja koristim stalno 20w60 motorex, perfektno.
Inače kod kreše se da izvuć dobar rabat pa bude puno povoljnije od gore navedenih 160 kn
da se , ali nabijem ja njega i njegovo ulje i lancanike i lance i plocice kad ja moram tam moljakat i ici preko nekog ugovorenog da bi uzeo par posto ...
sretno mu bilo
 
markookram said:
da se , ali nabijem ja njega i njegovo ulje i lancanike i lance i plocice kad ja moram tam moljakat i ici preko nekog ugovorenog da bi uzeo par posto ...
sretno mu bilo

Jebiga nije baš par posto.. Recimo na firmu ili na klub imam 25% što je stvarno jeben rabat. ISto tako imaju skoro svi koji malo više rade s njima na r1...
 
Pa ok ali ne možeš očekivati da prvi put kupuješ i odmah dobiješ 20-30% a da nije neka akcija..
 
markookram said:
bio , pitao , zahvalio im se  (y)

Aj pitaj mene i dobijes rabat  8)

Nintendo said:
Motorex, Silkolene ili Ipone.. :misli:
Neznam još koje od ova tri, al jedno je sigurno -uzimam polusintetiku!

Polusinteatika nije za taj motor  :wink:
 
vjeruj da sam se nakupoval tam ... i preporucil i ostale ...
i da skratim pricu , vise ne kupujemo tamo (ni auto ni moto dijelove) ... a sve opet ovisi o prodavateju jelte ...

hvala bogu u gorici imamo više auto dijelova nego kafića pa se nekako snalazimo  :mrgreen: