UNAKAŽENI BIVŠI MOTORI

BABA OS

New member
Spontani prijedlog iz teme stari motori čini se mogao bi biti zanimljiv.Teror motocikala fleksericom,Bušilicom.Pilom,Šmirglom čini se uzeo je danak i materijalnih dokaza imamo na sve strane.Zasigurno imate nekih iskustava i podataka.Ova tema ne preporuča se mladima.
 
Za početak manje zahtjevni slučaj.Autor ovog aktuelnog projekta je dvadeset godišnjak s nadimkom "kaskader".Ovaj primjerak u funkciji je i danas u okolici Orahovice.




Uploaded with ImageShack.us
 
BABA OS said:
Za početak manje zahtjevni slučaj.Autor ovog aktuelnog projekta je dvadeset godišnjak s nadimkom "kaskader".Ovaj primjerak u funkciji je i danas u okolici Orahovice.




Uploaded with ImageShack.us
Za takve vlasnike treba unijeti u kazneni zatvor stavku poliranje i čiščenje do kraja života bez pomilovanja
 
BABA OS said:
Za početak manje zahtjevni slučaj.Autor ovog aktuelnog projekta je dvadeset godišnjak s nadimkom "kaskader".Ovaj primjerak u funkciji je i danas u okolici Orahovice.




Uploaded with ImageShack.us


Na ovom se motoru (ako se to može tako nazvat) izgleda vozilo više kaskadera.... :shock: :LOL: :LOL:
 
Kako je baja rješio Karboš...,




Uploaded with ImageShack.us
 
Bitno da voze..  (y)
 
z-1000mk said:
Bitno da voze..  (y)


Tako je.Nemaju uzore to se vidi...,
 
BABA OS said:
Tako je.Nemaju uzore to se vidi...,

Uzora tipa Ante Gotovac kolko hočeš, ali nemaju para imaju samo flexu i švasaparat... po meni veči problem je kaj nemaju osnovne tehničke kulture pa prepile ramu, ali naučit će... na greškama se uči..  (y)
 
Dobro sociologija nije najvažnija ali ovi projekti su nevjerojatni proizvod ljudskog uma...,i nisu ti dečki baš naivni.Temeljito su posvećeni svom poslu.Rade oni i rezonantni Auspuh.I to za lovu...




Uploaded with ImageShack.us


Specijalno vozilo za snijeg...,




Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Rade i oklope...,




Uploaded with ImageShack.us


 
Krenuti aparatom po susretima , bio bi mi poseban gušt te naše umotvorine dovesti na njemački TUV , pa da negdje iz prikrajka gledam face njihovih kontrolora .
 
jota said:
Krenuti aparatom po susretima , bio bi mi poseban gušt te naše umotvorine dovesti na njemački TUV , pa da negdje iz prikrajka gledam face njihovih kontrolora .


Pa nemože svako plaćati Blaževića...,
 
BABA OS said:
Pa nemože svako plaćati Blaževića...,

Najpovoljniji od svih majstora s kojima sam se u životu družio , i zamisli čuda nije skup a još kad nešto napravi to i radi . Nemoraš dolaziti na popravni o svom trošku , nemam pojma kako ga nije sram tako raditi u hrvatskoj . Nekako ko da se školovao u njemačkoj valjda ga zato zovu Von Blazevich .
 
ja vas ne kužim ...  :misli:

Isto kako se kaže "nije bitno šta je rekao, već tko je rekao" .... tako isto je i ovo ... "nije bitno šta je napravio, već tko je napravio"

Baba, da ti ovako nešto napraviš od motora, ja osobno bih ti krva na slamčicu pio ...  :LOL: :jesus:

ali kad to napravi neki tamo klinac negdje u nekoj tamo pripizdini koji možda također živi za to da se nekad u životu domogne nekog pravog motora i ponosan je na to što je napravio (ma koliko to bilo ruglo i šteta), možda mu i nije toliko za zamjeriti ..  :misli:
 
strasilo said:
ja vas ne kužim ...  :misli:

Isto kako se kaže "nije bitno šta je rekao, već tko je rekao" .... tako isto je i ovo ... "nije bitno šta je napravio, već tko je napravio"

Baba, da ti ovako nešto napraviš od motora, ja osobno bih ti krva na slamčicu pio ...  :LOL: :jesus:

ali kad to napravi neki tamo klinac negdje u nekoj tamo pripizdini koji možda također živi za to da se nekad u životu domogne nekog pravog motora i ponosan je na to što je napravio (ma koliko to bilo ruglo i šteta), možda mu i nije toliko za zamjeriti ..  :misli:

Kad to napravi djete sve ok uči se , ali kad djete od 40+ godina unakazi pravi motor .
 
jota said:
Kad to napravi djete sve ok uči se , ali kad djete od 40+ godina unakazi pravi motor .
zar ne piše 20godišnjak .. ?!?  :misli:

nekad ljudi neke stvari rade iz zajebancije... a često i iz neznanja... a često nema gdje ni saznati ..

Isto kao da meni sad netko da neku markicu za pismo, a ja ju "ćušim" negdje u ćošak ili čak u smeće.... a ona za nekog filatelistu vrijedi pravo malo bogatstvo ..  :misli:
 
strasilo said:
ja vas ne kužim ...  :misli:

Isto kako se kaže "nije bitno šta je rekao, već tko je rekao" .... tako isto je i ovo ... "nije bitno šta je napravio, već tko je napravio"

Baba, da ti ovako nešto napraviš od motora, ja osobno bih ti krva na slamčicu pio ...  :LOL: :jesus:

ali kad to napravi neki tamo klinac negdje u nekoj tamo pripizdini koji možda također živi za to da se nekad u životu domogne nekog pravog motora i ponosan je na to što je napravio (ma koliko to bilo ruglo i šteta), možda mu i nije toliko za zamjeriti ..  :misli:
ZA MENE je to i dalje ruglo,kad sam bio mali i imao poni expres glancao sam ga još i više nego ovaj motor danas ,mrzim neuredne ljude a kakav motor takav i gazda,po motoru mogu puno toga zakljućiti kakva je osoba,
 
ne kužiš me.. ;)

i meni je ovo totalno ruglo i gotovo u nepovrat unakažen motor... ali taj netko tko je to radio i kad je radio, možda nije znao bolje.. ;)
 
strasilo said:
ne kužiš me.. ;)

i meni je ovo totalno ruglo i gotovo u nepovrat unakažen motor... ali taj netko tko je to radio i kad je radio, možda nije znao bolje.. ;)
ZATO postoje stariji ali kad je uvijek teško pitati ,  :LOL: