Unibal za stražnji amortizer

GePeZe

Well-known member
Ajmo moto nacija, ako netko ima, a ne treba mu, ili zna gdje nabaviti nešto slično, nastavak za Ohlins amortizer.
Ja sada imam nastavak sa U profilom, ali treba mi ovakav.
Ponude na PP ili 091 2385 618
 
gepeze said:
Aha, mozda je tako kod tebe.
Uostalom, posaljem ti mjere i nek napravi  :mrgreen:

znaš da više nisam na staroj adresi .. ;)

ali pošalji mjere, pa ćemo vidjeti ..  (y)
 
gepeze said:
Ajmo moto nacija, ako netko ima, a ne treba mu, ili zna gdje nabaviti nešto slično, nastavak za Ohlins amortizer.
Ja sada imam nastavak sa U profilom, ali treba mi ovakav.
Ponude na PP ili 091 2385 618
Jesi slučajno kod Slavića pita?
 
strasilo said:
šta sam pobrkao ?  :misli:

Mozda si ti mislio samo na pušku (cijev) sta ide unutar cijelog komada sa navojem.
I meni je cudno da bi taj cijeli dio (kao na prvoj slici), sa narezivanjem navoja netko radio za 20-30 kn.
 
ovo što si stavio na slikama je cijena kakvu sam rekao .... ako ćeš sa ta dva "šešira" (puškice) onda možda 50 kuna .. :)
 
strasilo said:
šta sam pobrkao ?  :misli:
majstora i cijenu.
tokar i cijena stoji za piksne, šeširiće, puškice, ... ili kako već, to radi tokar za 50ak kuna, a za onaj komad sa navojem treba freza, glodalo, cnc, ... i onda to mijenja cijenu.
ako i to misli tokarit triba dobar blok aluminija pa konja jede trava u svakom slučaju.
(y)
 
angelo.ma said:
majstora i cijenu.
tokar i cijena stoji za piksne, šeširiće, puškice, ... ili kako već, to radi tokar za 50ak kuna, a za onaj komad sa navojem treba freza, glodalo, cnc, ... i onda to mijenja cijenu.
ako i to misli tokarit triba dobar blok aluminija pa konja jede trava u svakom slučaju.
(y)

razmišljaš kao vozač (što i jesi) a ne kao majstor (što i nisi) ...  :jesus:

to se na tokarskom stroju napravi za cca 10 minuta..  (y)
 
strasilo said:
razmišljaš kao ugostitelj (što i jesi) a ne kao majstor (što i nisi) ...  :jesus:

to se na tokarskom stroju napravi za cca 10 minuta..  (y)

a spominjanje CNC-a daje određenu dozu profesionalnosti i nepotrebne skupoce

:mrgreen:
 
angelo.ma said:
ako se slaže SBK onda komad koji ide na Ohlins mora bit sa CNCa  8)      :jesus:

jel to propisano pravilnikom ili je samo uticaj propagande ..  :jesus:
 
strasilo said:
razmišljaš kao vozač (što i jesi) a ne kao majstor (što i nisi) ...  :jesus:

to se na tokarskom stroju napravi za cca 10 minuta..  (y)

E znaš kaj me zanima.....u tom svijetu.....za kog se misli da je gluplji? Za vozača ili mehu?

:mrgreen: