Upis Akrapoviča u prometnu i tehnick

Bitno da je strada bila najjeftinija u oglasniku, tko ne plati na mostu - plati na ćupriji. Tu ti je ekipa davala čak i smislene prijedloge da se strpiš i skupiš još neku kintu i kupiš nešto normalno a ne sklepanu ragu od 6 različitih motora, najbolje se uči na vlastitim greškama. Ako ikada uspiješ od toga složiti smisleni motor daj napiši rezime s utrošenim sredstvima i radnim satima za primjer drugima, kao i koju sliku prije i poslije.
Obzirom da te i slike zanimaju, evo jedan close up masine koja je bez crtice, sto izvana tako i iznutra.
To je netom nakon kupnje slikano, a situacija je ista i sada. Promijene nazalost ne mogi slikat jer se ocituju u ulju cija razina nije pala milimetra u proteklih pola godine :)
 

Attachments

  • 20240127_171147.jpg
    20240127_171147.jpg
    3.7 MB · Views: 0
  • 20240127_171211.jpg
    20240127_171211.jpg
    7.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: JosipS and ODST
Za pokazivace kupis negdje kod nas...ako ces LED pazi na brzinu blinkanja(relej preko Ali Exa)...ja sam mjenjao jer su imali E11,ali jos je trebalo nekih dodatnih brojeva😂😂
Tako da sam narucio kod nas u Hr i doslo za koji dan...
I pazi da ti je poluga od kocnice original,ja sam imao after market pa me rusio zbog toga...
 
  • Like
Reactions: vrolek
Koliko sam skuzio jedina preinaka na motoru su ti prednji zmigavci i evo sada Akrapi. Vidio sam da ima na par stranica na webu zmigavaca za njih, mislim da je bio topmoto (25 eura komad), ali evo pogledat cu Novemu isto bas.
Poluga kocnice je original mislim jer je Brembo.
Sto se Akrapa tice otici cu ih probat krajem tjedna upisati pa sta bude bit ce hehe, originale isto imam ako ce trebat za tehnicki.

Hvala za sve savjete!
 
Upravo sam skuzio da na ovima koji su na motoru pise E11. Jel ce to bit dovoljno za atest zmigavaca?
E11 je Engleska .... ocekuj probleme s atestiranjem uredjaja s tim "e" brojem.


Da, it's kind of funny and it's kind of sad,
Prije brexita je taj broj (valjda) bio OK.
Sad vise (valjda) nije.
Sad su "nasi - vasi" odnosi :ROFLMAO:
 
Akrapovici upisani, proslo sve bez ikakvih problema :)
Na cvh1 sam bio, covjek nije ni palio motor, samo je poslikao sta treba i poslao dalje. Nakon 2 dana je stigla obavijest na mail i proslo je sve.