Upit za ER-5aše

Nixa

New member
Vidim da vas tu ima par na forum s ER-5icama. To je super motor i nekakav rabljeni spada u moju cjenovnu kategoriju, pa sam štelll pitati kaj vi cjenite svoje motore i za kolko bi mogel nabaviti nekog rabljenog tak 96-97 godište ne baš jako smrdanog ....


... oče ko prodat :mrgreen:
 
Ja sam svog prije godinu i nest sitno dana platil 3500 eura, u super stanju, 99. godiste. Mislim da 96-97 godinu nebi smjel platit vise od 2500-2800 eura.
S kojom lovom raspolazes uopce?
 
2Fast, kak si zadovoljan s topom? Sad ga imaš već neko vrijeme, pa eto ... pitam, zanima me zvuk. Nisam čul još niti KLE niti ER-5 s promijenjenim topom. Uopće si nemrem predočiti čemu je to slično, ... mislim da je dosta bučan s otvorenim topom.
 
Jebeni zvuk daje top, razlika u odnosu na origigi je nebo i zemlja. Jos uvijek, kad ga upalim, ne vjerujem da je to onaj moj stari motor.
 
Uff, uff, ... :D morali budemo se naći da ja to čujem. Budemo se dogovorili za jedan dan pa zapalim ja za ZG.
 
Kawaman said:
Varaždin.

Aaaaa.. sad te znam.. Imas novog, CRNOG ER-5 jelda? vidio te par put na cesti i nekidan motor na Aquacity-ju. :D :peace: (y)

Dok stigne nes u garazu budemo se nasli? :wink:
 
Fire Breath said:
Kawaman said:
Varaždin.

Aaaaa.. sad te znam.. Imas novog, CRNOG ER-5 jelda? vidio te par put na cesti i nekidan motor na Aquacity-ju. :D :peace: (y)

Dok stigne nes u garazu budemo se nasli? :wink:

Ne, crveni je. Identičan ko avatar.
 
hmmm.. A ima i neki crni, isto novi, ER-5 u vz.. heh, a ja bas mislio kak to da niko nema te motore kad su tak jeftini, a dobri.. i onda vidio tog.. prije toga nisam nikad u vz vidio ER-5 jedino sam znao da ga ima od prijatelja brat al on je u Var.Toplicama
 
Ti si Kawaman isto iz Varaždina.... videl sam crvenu 5icu pred Varaždinskom bankom neki dan, da nije to to.... onaj motorček je bil ko cukrem.

...a kaj se moje love tiče, ako prodam svoj motor i denem ušteđevinu na kup (ništ od mora ove godine) mogel bi cca 2.5 soma ojra namači...
 
Kawaman said:
2Fast, kak si zadovoljan s topom? Sad ga imaš već neko vrijeme, pa eto ... pitam, zanima me zvuk. Nisam čul još niti KLE niti ER-5 s promijenjenim topom. Uopće si nemrem predočiti čemu je to slično, ... mislim da je dosta bučan s otvorenim topom.

Moraš nać Freshmana ili mene pa da čuješ KLE-a s Shakalom i Wingsom :mrgreen: :mrgreen: .GRME ko tenkovi :mrgreen: :mrgreen: .Bok.
 
Nixa said:
Ti si Kawaman isto iz Varaždina.... videl sam crvenu 5icu pred Varaždinskom bankom neki dan, da nije to to.... onaj motorček je bil ko cukrem.

...a kaj se moje love tiče, ako prodam svoj motor i denem ušteđevinu na kup (ništ od mora ove godine) mogel bi cca 2.5 soma ojra namači...

Je, to je taj! :wink:
 
Koko said:
Kawaman said:
2Fast, kak si zadovoljan s topom? Sad ga imaš već neko vrijeme, pa eto ... pitam, zanima me zvuk. Nisam čul još niti KLE niti ER-5 s promijenjenim topom. Uopće si nemrem predočiti čemu je to slično, ... mislim da je dosta bučan s otvorenim topom.

Moraš nać Freshmana ili mene pa da čuješ KLE-a s Shakalom i Wingsom :mrgreen: :mrgreen: .GRME ko tenkovi :mrgreen: :mrgreen: .Bok.

Može, ja se zaletim u Zg. nalazimo se svi kawići 500. :D
 
Može,samo probajte naznačit vrijeme i mijesto pa da uštelamo treffen s radnim obavezama :mrgreen: .MIslim da Freshman planira neki sl.put ,ak nije već otišo?Bok.
 
2Fast said:
Jebo misice i potpisivanje peticije, ajmo mi organizirat veliki motosusret 500-tica :mrgreen: :mrgreen:

"DAN DJEČJE RADOSTI".Toooooo :D :mrgreen: .Kaj,bute dali prijedlog za zestenek?Bok.
 
Ja imam na poslu trenutno velku gužvu (i sad sam) tak da mi ovaj i drugi tjedan ne pašu. Posle bi mogli. Ajde puknite koji dan pa se bumo uskladili. Evo da se raspoznamo, ja bum imal crveni karanfil u otvoru za ventilaciju na kacigi. :LOL: