upomoć jer sam mali

bubson

New member
ovih dana sam se raspitivao o jednodjelnom kombinezonu sa grbom br.46, vjerovali ili ne u Hrvatskoj se nemože kupiti (osim M-tech-a) nijedne druge marke odjelo tako mali broj, inače visok sam 173cm,imam 66kg i hoću da mi odjelo stoji zategnuto kako treba, ako mi netko može dati adresu ili broj telefona gdje da tražim  POMAGAJTE
 
ima tu na forumu adresa linki broj telefona od nekih slovenaca koji rade po mjeri i po želji... koliko sam vidio sve kritike su bile poprilično pozitivne...

samo da nađem link, pa ti stavim ...  (y)
 
e da ne zaboravim i Slovenija mi odgovara :misli:
 
strasilo said:
ima tu na forumu adresa linki broj telefona od nekih slovenaca koji rade po mjeri i po želji... koliko sam vidio sve kritike su bile poprilično pozitivne...

samo da nađem link, pa ti stavim ...  (y)
Svaka čast (y)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,86109.0.html

nadam se da će ti pomoći ... pročitaj cijelu temu... jer koliko sam skužio, rade čak po uzorcima i krojevima renomiranih firmi ...  (y)
 
vidim tamo pise da mozes donjet konbinezon i oni ga skopiraju
sta je sa protektorima?
 
Evo i jedna pozitivna strana toga što si patuljak. Naime, na ebayu ima odličnih kombinezona po isto tako odličnim cijenama i gotovo uvijek su brojevi 46 ili 48. Surfni malo...
 
mrakan said:
dobraaa  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

znam da je off, ali morao sam  :wink:

i istinita , jedan od sportova gdje je sitna građa najveća prednost je brzinski motosport  :mrgreen:
I ti si sa 173/66 visok i "težak" jer idealne proporcije su do 165-170/55 .
 
oracle said:
pa nisi ti uopće mali....173
48, a moguće i 50..probaj na dainese stranicama
provao sam dainese br 50 veliko brate, ko kad je veliko
 
Ne brigaj se druže sredit će jedan dundo dainese za tebe i bit ćeš najljepši na stazi  :inlove:
 
Ja imam 1,70m i 73 kile,kupio sam M-tech kombinezon broj 48,i na knap mi je,sad mi je jedino malo zao sta nisam uzeo br. 50,jer ne smijem popit ni malo vise pive  :mrgreen: bojim se da bi mi onda bio mali.
Kupio sam ga u Trstu,u Moto Charli,i izasao me je 400 eura bez poreza.

Ti si mozes kupiti minimalno broj 48,sve ispod bi ti bilo premalo.
 
Ja sam 168 cm i 67 kg imam m-tech 48, i malo su mi hlace velike u guzici i mogle bi bit krace. U 46 ne stanem, tj. stanem, ali jedva i nemrem nis obuc ispod odjela i ne mogu se sam zakopcat, a  i uz pomoc ide jako teško