UPOMOC trazim SEMERING

Sip

New member
Svekoliki puk, trazim semering i ne mogu ga naci :? :? :? :?

Treba mi semering 13.5 x 24 x 6

Moze i 13 x 24 x 5 ili 6 ili 7 :mrgreen:
 
loncaric said:
"Navodno" u Zg neki lik radi semeringe po uzorku.

Mozda neka adresica ili naziv firme :wink:
 
Lageros u Brozovoj  :misli:
 
Lageros je dućan tu iza moje kuće, Anđelko je susretljiv i hoće i pomoć i potražit, a i reć ako nema gdje da tražiš....

01/363-4-387

A lik koji radi semeringe je 15 min od mene, u Gundulićevoj, navodno jaaako dobro radi. Ne znam telefon ali se sutra mogu prošetat i priupitat ako treba....!
 
makazica said:
Lageros je dućan tu iza moje kuće, Anđelko je susretljiv i hoće i pomoć i potražit, a i reć ako nema gdje da tražiš....

01/363-4-387

A lik koji radi semeringe je 15 min od mene, u Gundulićevoj, navodno jaaako dobro radi. Ne znam telefon ali se sutra mogu prošetat i priupitat ako treba....!

NE znam zasto ti se odmah nisam javio (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Sip said:
NE znam zasto ti se odmah nisam javio (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Ajde zvrcni sutra Anđelka, pitaj pa ako nema samo pošalji PP da prošećem do Gundulićeve........ (y)
 
Bolf je u Gundulićevoj...igrom slučaja moj friendič  :LOL: ... na onima koje on izradi nema čistača samo da pripomenem. Odmah naruči i one gumene brtve na poklopcu filtera ulja i na šerafu onog drugog filtera ;
 
Također preporučam Lageros  :naklon:
 
dr.chala said:
Bolf je u Gundulićevoj...igrom slučaja moj friendič  :LOL: ... na onima koje on izradi nema čistača samo da pripomenem. Odmah naruči i one gumene brtve na poklopcu filtera ulja i na šerafu onog drugog filtera ;

Daj stavi tu onda neki broj telefona od friendića!

M.
 
makazica said:
Daj stavi tu onda neki broj telefona od friendića!

M.

Pa da ga vi looseri matretirate...no chance.Igrom slučaja mob mi završio u moru,a s njim i brojevi  :0648:
 
dr.chala said:
Pa da ga vi looseri matretirate...no chance.Igrom slučaja mob mi završio u moru,a s njim i brojevi  :0648:

Jebeno!

Ne čujemo se više nikad!

:mrgreen:
 
Ima u Novemi sa čistačima, samo neznam jel ima tih dimenzija, cijena ok.
 
Firma Lager.
Od Tamića mi pasovao za Hondinu felnu. :mrgreen:
 
Mozda pomogne

http://www.wlw.hr/hr/CompaniesByProduct/0000084630/brtve-brtveni-prsteni-za-kotrljajuce-lezajeve-semerinzi-simerinzi.aspx?searchType=simpleproduct&search=le%C5%BEajeva&page=1