upozorenje

bakreni

New member
Ne znam u koju temu da stavim ovu obavijest.
Oprez svim kupcima Yamahe xt 660r plave boje koja se prodaje na području Osijeka ili točnije vlasnik iz Bilja.Motor je bio razbijen,rama loše izravnana,mijenjač popravljan. Godina proizvodnje 2005.a postoji mogučnost da su papiri udivljani i na 2006 god.
Enduraši sretno,ali ne sa tom pilom.
 
eto vidi ti sranja,a kad zoveš reče mladić "nikad padano":misli: :jesus: :jesus: :jesus:
 
svaka čast i u ime svih zainteresiranih za taj motor HVALA
 
bakreni said:
Ne znam u koju temu da stavim ovu obavijest.
Oprez svim kupcima Yamahe xt 660r plave boje koja se prodaje na području Osijeka ili točnije vlasnik iz Bilja.Motor je bio razbijen,rama loše izravnana,mijenjač popravljan. Godina proizvodnje 2005.a postoji mogučnost da su papiri udivljani i na 2006 god.
Enduraši sretno,ali ne sa tom pilom.

(y) (y)
 
black said:
eto vidi ti sranja,a kad zoveš reče mladić "nikad padano":misli: :jesus: :jesus: :jesus:
No drugovi! Pa niti jedan motor koji se prodaje u oglasniku nije definitivno nikada pao!
Samo budale prodaju motore s kojih je padano. Motor se prodaje dok je savršen :mrgreen:
 
Hrvoje said:
No drugovi! Pa niti jedan motor koji se prodaje u oglasniku nije definitivno nikada pao!
Samo budale prodaju motore s kojih je padano. Motor se prodaje dok je savršen :mrgreen:
Ispravak netočnog navoda!
Ne znam u kojem oglasniku je to bilo al moj je u nekim oglasnicima i nikad nije pao pa čak niti se naslonija.
A zašto ga prodajem onda kad je tako savršen?
Umem da kažem samo jednu reč:  BBBBBBBBMMMMMMMMMMMWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
 
mog je samo vjetar s nogare srušio i to jednom :mrgreen:

99.png
 
alien said:
Ispravak netočnog navoda!
Ne znam u kojem oglasniku je to bilo al moj je u nekim oglasnicima i nikad nije pao pa čak niti se naslonija.
A zašto ga prodajem onda kad je tako savršen?
Umem da kažem samo jednu reč:  BBBBBBBBMMMMMMMMMMMWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Druže Vaš slučaj je časna iznimka koja samo potvrđuje pravilo (y)
 
Hrvoje said:
No drugovi! Pa niti jedan motor koji se prodaje u oglasniku nije definitivno nikada pao!
Samo budale prodaju motore s kojih je padano. Motor se prodaje dok je savršen :mrgreen:

Hrvoje, Hrvoje!!! Ako si mi sad rastjerao kupce platit ćeš u naturi :mrgreen:
Moja XT660R nije nikad pala, a prodajem je zato jer mi je višak
 
Adventurer said:
Hrvoje, Hrvoje!!! Ako si mi sad rastjerao kupce platit ćeš u naturi :mrgreen:
Moja XT660R nije nikad pala, a prodajem je zato jer mi je višak

Pa kaj je nisi prodao?
Nema je više u garaži! :shock:
:mrgreen:
 
Adventurer said:
Hrvoje, Hrvoje!!! Ako si mi sad rastjerao kupce platit ćeš u naturi :mrgreen:
Moja XT660R nije nikad pala, a prodajem je zato jer mi je višak
počinje runda no.1 :mrgreen:
 
Dobro je kad ljudi kažu ovakve stvari
samo pazi da te ne bi taj momak nalemao
 
nevezano uz ovaj motor-stvarno treba jako paziti pri kupovini jer ekipa mulja sa svim i svačim i zato oprez
 
To je to, tak se radi  (y) to bi trebal svaki tak napisati ako zna kaj je s nekim bikeom kaj se prodaje.  :raving:
 
(y) Tak treba reći, pa kad je cijena povoljna znaš i zašto  :mrgreen: (y)

Inače da Vas čujem zanima me Yamaha xt 660 SM, tko vozi, mane, prednosti, nedostaci, iskustva ?  :shock: